: O şarkıyı nişanlıma yazdım

Giriş Tarihi: 10.4.2015 11:34 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 11:37
Ebru Polat: O şarkıyı nişanlıma yazdım

, yeni albümü “9 Hit”i tamamladı. Çalışmada kendi imzasını taşıyan iki şarkıya da yer veren Polat, iddialı: “Bu albüm benim miladım olacak.”

* Yeni albümünüz "9 Hit" hayırlı olsun diyerek başlayalım. Bize albümün oluşum sürecinden bahseder misiniz biraz?
- Benim miladım olacak bir albüm bu. Çünkü kendi dalında büyük başarılara imza atmış isimlerle çalıştım. Albümün müzik direktörlüğünü Gürsel Çelik üstlendi. Erhan Bayrak, Serdar Ortaç, Altan Çetin, Alper Narman, Onur Özdemir, Murat Güneş gibi önemli müzisyenlerin sihirli derneği değdi. Şarkıları okuma koçluğumu ise Ümit Sayın yaptı. Aslına bakarsanız Ümit Sayın o kadar sert bir hocadır ki, şarkı okuyamama gibi bir şansınız olamaz. Çok başarılı bir öğretmen ve onunla çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.

EBRU POLAT'TAN KAVGA AÇIKLAMASI - TIKLAYIN

* Herkesin single çıkardığı bir dönemde albüm çıkarmak riskli bir iş değil mi?
- Evet, albüm çıkarmak çok maliyetli bir iş olabilir ama benim mesleğim bu. İşime yatırım yapmak zorundayım. Benim için para değil, başarılı olmak önemli. Albümlerimin de satışları gayet güzel gidiyor. Mesela bir önceki çalışmam "Kalp Ayazı" 25 bin sattı. Bu da son derece iyi bir rakam.

* Sanat dünyasındaki ünlüler arasında konser rekabeti yaşanıyor. Siz bu rekabetin neresindesiniz?
- Albümün çok satıp satmamasından ziyade konser sayınızın çokluğu önemli artık. Ne kadar çok konseriniz varsa o kadar prestijli bir sanatçısınız. Şimdiden nisan ayı için yedi konser anlaşmamız oldu. Bununla birlikte yurtdışı temaslarımız da olacak.

EBRU POLAT'A ŞOK TEKLİF - TIKLAYIN

* Müzik piyasasında kendinizi nerede görüyorsunuz?
- Herkes kraliçe olduğunu iddia ediyor ama kraliçe tek olur; o da Sezen Aksu'dur. Diğerleri yani hepimiz ancak prenses olabiliriz.

EBRU POLAT TATİLE DOYMUYOR! - TIKLAYIN

* Kadın sanatçılar arasındaki yarışı nasıl değerlendiriyorsunuz?
- Kadınlar arasında her zaman bir rekabet vardır. Bu yalnızca sanat dünyasında yaşanan bir durum değil. Kadınların dünyasında kız arkadaşınla bile hep bir yarış içerisindedir. Şarkıcılar arasındaki o güllük gülistanlık dostluğa katiyen inanmıyorum. Herkes birbirine rakip gözüyle bakıyor. O canım, cicimler hikâye. Bu samimiyeti erkeklerin kurduğuna inanıyorum.

* Kıskanıldığınızı düşünüyor musunuz?
- Kıskanıldığımı pek düşünmüyorum. Kimse kimseyi kıskanmıyor. Sadece birbirini rakip olarak görüyor.

EBRU POLAT'TAN BOMBA AÇIKLAMA - TIKLAYIN

'BABAMIN EMANETİYİM'İ NİŞANLIMA YAZDIM

* Yoğun bir albüm süreci ve konser koşturmasından sonra kendinizi nasıl ödüllendirmeyi düşünüyorsunuz?

- Yurtdışına çok sık çıkarım. Milano ve Venedik, en çok sevdiğim yerler. Hatta orada evlenmeyi düşünüyorum. Albüm çalışması nedeniyle alışveriş yapamadım, şimdi kendimi alışverişle ödüllendirmek istiyorum. Bir de nişanlımla birlikte dinlenmek istiyorum. Bu arada "Babamın Emanetiyim" isimli şarkımı nişanlıma yazdım. Kısmetse kendi düğünümde kendi şarkımla dans etmek istiyorum.

DİZİLERDE OYNAMAK İSTİYORUM

* Oyunculuğa göz kırpıyor musunuz?

- Dizilerde rol almayı çok istiyorum. Birkaç kez şans yüzüme güldü. Güzel teklifler geldi ama o zamanki şartlar elverişli değildi. Şimdi tam zamanı diye düşünüyorum. Bir de modaya çok fazla ilgim var. Bir atölye açıp kıyafet tasarımı yapmak istiyorum.

Kaynak: Hürriyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ebru Polat: O şarkıyı nişanlıma yazdım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN