Antonio, ABD'li Recep İvedik Andrey ise taş bebek!

'Elin Oğlu'nun sunucusu ve aynı zamanda editörü Ömür Varol, talk show programındaki yabancı isimleri değerlendirdi: Antonie Stokes 'Recep İvedik'in ABD versiyonu, Rus Andrey Polanin ise taş bebek

Giriş Tarihi: 23.4.2015
Antonio, ABD'li Recep İvedik Andrey ise taş bebek!
atv'de her cumartesi akşamı saat 23.45'te ekrana gelen ve sekiz yabancı erkeğin ülkemizde yaşadıklarını anlattığı 'Elin Oğlu' isimli talk show programı, ilgiyle izleniyor. Her hafta Twitter'da da büyük ses getiren program, yakışıklı üyeleriyle dikkat çekiyor. Sinan Çalışkanoğlu ile birlikte 'Elin Oğlu'nun sunucusu, aynı zamanda programın editörü olan Ömür Varol, formatı Güney Kore'den aldıklarını söylüyor:

'HEPSİ ÇOK ÖZEL İNSANLAR'
"atv İç Yapımlar'ın başındaki isim olan Bekir Hazar, Güney Kore'de 'Non-Summit' ismiyle yayınlanan programı Türkiye'de 'Elin Oğlu' adıyla yayınlamaya karar verdi. Furkan Yeşilnur ve Mehmet Tuncer Ekicioğlu'nun yapımcılığında programı Türkiye'ye uygun hale getirdik. Seyirciyi ve orkestrayı da programa dahil ettik. Güney Kore'deki formatta ise yabancı konuklar, bir masanın etrafında açık oturumda konuşur gibi sırayla söz alıyorlar. Orada esas olan eğlence değil, konuşmalar. Bizim programdaki sekiz kişi, Türkiye'de yaşayan 400 yabancı arasından itinayla seçildi. Hepsi de çok özel insanlar."

'ÇOK DUYGUSALAR'
Varol'a göre; 'Elin Oğlu'nun en haşarı ismi, hamurunda yıldız mayası olduğuna inandığı İtalyan Danilo Zanna. Güney Koreli Chaby Han'in özel bir kitelesi var ve akıllı esprileriyle üniversite gençliğini çok iyi yakalıyor. Programın en naif ismi İspanyol Manuel Reina. Antonio Stokes sert bir Amerikalı. Hatta Varol onun için "Recep İvedik'in Amerika versiyonu" diyor. İngiliz Robbie Lee Valentine ise en duygusalları. Öyle ki çizgi film izlerken bile ağlayabiliyormuş. Japon Kobayashi için "Tertemiz, çok düzgün bir adam, şirinlik muskamız", Slovak Emrach Uskovski ve Rus Andrey Polyanin için ise "Taş bebeklerimiz" diyor Varol.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antonio, ABD'li Recep İvedik Andrey ise taş bebek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN