'e pet şişe yağmuru

Bülent Ecevit Üniversitesi'nde konser vermek üzere Zonguldak'a giden , ses ekipmanından kaynaklanan sıkıntı nedeniyle konserini iptal etti. Sanatçı gelmeyince öğrenciler, ellerindeki pet şişeleri sahneye fırlattı.

Giriş Tarihi: 5.5.2015 10:36 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 10:38
Gökhan Türkmen'e pet şişe yağmuru

Bülent Ecevit Üniversitesi Farabi Kampüsü'nde gerçekleştirilecek olan 21. Bahar Şenlikleri'nin ilk gününde ünlü pop müziği sanatçısı 'in sahne alması planlanıyordu. Üniversite yönetimi, ünlü sanatçıdan istenilen ses sistemi ile ilgili bilgi aldı. Bunun üzerine üniversite yönetimi istenilen özelliklerdeki ses sistemini şehir dışından kiralayarak Zonguldak'a getirdi.

GÖKHAN TÜRKMEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Ünlü sanatçının ekibi gündüz saatlerinde son denemelerini yaptı. Konser başlamadan önce ise firmanın getirdiği ses sisteminde sıkıntı yaşandı.

Bunun üzerine ünlü sanatçı da bu şekilde sahneye çıkamayacağını söyleyerek konserin iptal edilmesini istedi. Öğrenciler yaklaşık 1 saat boyunca Gökhan Türkmen'i bekledi. Sanatçı gelmeyince öğrenciler, ellerindeki pet şişeleri sahneye fırlattı.

Halay çekerek eğlenmeye devam eden öğrenciler, bir süre sonra alanı terk etti.

ÖZÜR DİLEDİ

Gökhan Türkmen de konser iptali ile ilgili sevenlerine sosyal medya hesaplarından şu açıklamada bulundu:

"Sevgili arkadaşlar sorumluluğumuzun her zaman farkında olan bir ekip olarak bu konserin gerçekleşmesi için ekibim ve ben elimizden gelen her şeyi yaptık. Ses sisteminin kötülüğünden ziyade,sistemin çalışamaması ve bunun son dakikaya kadar uğraşılması için zorlamamıza rağmen bir türlü durumun düzeltilememesi yüzünden sizlerle buluşamadık. Mağduriyetinizin farkındayız ve anlıyoruz. Sizlere yaşanan sıkıntının doğru aktarılmasını çok isterdik. O kadar insanın bizim için oraya gelmesi sebebiyle yine de her koşulda konserimizi yapmak isterdik ki bunu yapabilmek için sistemin az da olsa çalışabiliyor olması gerekirdi. Ancak öyle bir şey olmadığı, ses sisteminin uygunsuzluğu ve altyapının yetersizliği yüzünden maalesef konserimizi veremedik.

Üşüyen, ayakta durmaktan bitkin düşen, eve geç gittiği için kapıda kalan, parasını harcayan, ailesinden zor izin alan tüm öğrencilerden tekrar özür diler, sevgilerimi sunarım. Umarım bu konserin telefisi olur ve sizlerle buluşmayı planladığımız konserimizi gerçekleştirebiliriz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökhan Türkmen'e pet şişe yağmuru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN