gülmekten kırdı geçirdi

Giriş Tarihi: 6.5.2015 11:25
Sezen Aksu gülmekten kırdı geçirdi
'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programının dün geceki konuğu , Atilla Özdemiroğlu, Melike Demirağ ve Şanar Yurdatapan oldu. Ekranlara çıkmayı sevmeyen Sezen Aksu, canlı yayınlara katılmama gibi bir kararının olmadığını ancak bu programlarda çok heyecanlandığı için programlara pek fazla katılmadığını söyledi. Esprileri arka arkaya patlatan Sezen Aksu, canlı yayında annesinin özlü sözlerini sıralayınca kahkahalar havada uçuştu.

HEYECANLANDIĞI İÇİN CANLI YAYINLARA ÇIKMIYORMUŞ

Sezen Aksu, canlı yayınlara katılmama gibi bir kararının olmadığını ama bu programlarda çok fazla heyecanlandığı için pek fazla katılmadığını dile getirdi.

Programda en dikkat çekici an ise Sezen Aksu'nun annesinin özlü sözlerinin konuşulduğu bölümdü.

ANNEM BANA MAYDONOZ DEMEK İSTEDİ

Burada Laf Çok programına samimi açıklamalarda bulunan Sezen Aksu'nun özlü sözleri kahkalara boğdu.

"Geriye doğru baktığımda her duruma uygun bir laf etmişimdir. Annem bana 'Her çıkan gelinin yengesi' derdi. Şehriban lafları bunlar." diyen sezen Aksu,"Bana maydanoz demek istiyordu. Her çıkan gelinin yengesi çok ağır bir laf aslında. Annem benim öğretmenimdi ve konuşunca tüm sınıf gülmekten kırılıyordu. Çocuklar gülünce de sinirlenirdi" diye konuştu.

EV SÜPÜRÜLÜRKEN TAKMA KİRPİT TAKIP SÜRÜNÜYORUM

"Oğlum maden güvenmiyordun bileğine niye çıktın Hasan Dağı'na oduna, Varışına gelişim tarhanasına bulgur aşım, Kaşına kaşına çıktın sedir başına, Eşek eşeği ödünç kaşır. En sevdiğim laf ise 'Sineğin akıllısı köye eşeğin kulağında inendir' sözüdür. Mesela evde temizlik yapılırken söylenen bir söz var ki 'Köy yanar kahpe taranır' diye... Burada kahpe ben oluyorum.... Ev süpürülürken ben takma kirpiklerimi takıp sürünüyorum..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sezen Aksu gülmekten kırdı geçirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN