Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: 'Atmaca gibi beni bekliyorsunuz'

, birlikte olduğu iddia edilen Emre Kula ile görüntülenince gazetecilere ateş püskürdü: Ensemde kameralarla atmaca gibi beni bekliyorsunuz

Giriş Tarihi: 7.5.2015
Sertab Erener: 'Atmaca gibi beni bekliyorsunuz'
18 yıldır birlikte olduğu Demir Demirkan tarafından terk edildikten sonra zor günler geçiren 'in, teselliyi müzisyen Emre Kula'da bulduğu iddia edilmişti. İkili, önceki akşam arkadaşları ile Asmalımescit of Pera adlı mekanda eğlendi. Flaşlar patlayınca çok sinirlenen Erener, kendisini görüntüleyen bir gazetecinin kolundan tutup "Gelin, hep birlikte konuşacağız" dedi.

'RÖNTGENCİ GİBİ DURULMAZ'
Ünlü sanatçı, şöyle konuştu: "Sevgili arkadaşlarım ne yapıyorsunuz? Problem ne? Bu, o kadar rahatsız edici bir şey ki... Ben, hayatımda ilk kez sokağa çıktım. Ensemde kameralarla atmaca gibi beni bekliyorsunuz. O kadar sinirlendim ki size! Şimdi 'Sertab çok sinirlendi' diye haber yapın." Hızını alamayan Erener, "Siz kendi hayatınıza bakın" deyip muhabirlerin elinden mikrofonlarını almaya çalıştı. Sanatçı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Birinin arkasında röntgenci gibi durulmaz. Bunun bir adabı, terbiyesi vardır, yapmayın. Ben her zaman samimiyim, siz beni 25 senedir tanıyorsunuz. Arkadaşlarımla eğlenemiyorum. Korkunç bir şey ya, gerçekten korkunçsunuz. Vallahi çok üzgünüm."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sertab Erener: 'Atmaca gibi beni bekliyorsunuz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN