Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O anki ruh halime göre giyiniyorum

Eski milli kaleci 'in eşi , yakından takip edilen stiliyle ilgili konuştu: Tarzım için özel bir çaba sarf etmiyorum. O günkü ruh halim nasılsa, kıyafetlerime de onu yansıtıyorum. Ancak kendimi kıyafetlerimin içinde rahat ve şık hissetmeliyim

Giriş Tarihi: 9.5.2015
O anki ruh halime göre giyiniyorum
Cemiyet hayatının yakından takip edilen isimlerinden biri olan , geçtiğimiz aylarda Londra Moda Haftası'nda Zeynep Kartal defilesinin konuk modeli olmuştu. Her zaman şık stiliyle bakışları üzerine toplayan Reçber, Şamdan Plus dergisine özel pozlar verip soruları yanıtladı...

Zeynep Kartal'ın defilesinde boy göstermek nasıl bir duyguydu?
Mankenlik profesyonel anlamda yaptığım bir iş değil ama Londra Moda Haftası, inanılmaz etkileyici ve güzeldi. İyi ki bu deneyimi yaşamışım. Podyumdaki soğukkanlılığım ve rahatlığım takdire şayandı.

RÜŞTÜ'YÜ ZORLARIM

Tüm dünyada futbolcu eşlerinin stilleri takip edilir. Türkiye'de de sizin stiliniz çok beğeniliyor...
Stilimin beğenilmesi, yakın takibe alınması ve başkalarına güzel örnek olduğunu görmek tabii ki beni çok mutlu ediyor. Ama aslında bunun için ekstra bir çaba sarf etmiyorum. Ruhum neyse, o günkü ruh halim neyse, onu yansıtıyorum. Giydiklerim içinde kendimi rahat ve şık hissetmem önemli. Stil zamanla iyice oturuyor ve giyeni yansıtıyor.

'İnsanlara örnek olmalıyım' gibi bir sorumluluk hissediyor musunuz?
Bu konuda sorumluluk hissetmedim aslında. Çünkü ben sadece stiliyle var olan biri değilim. Daha önemli önceliklerim de var. Anneyim, eşim, profesyonel bir hayatım var, sosyal sorumluluk projelerinde aktif görevlerim var... Bunlar daha önem verdiğim şeyler. Ama stil konusunda bu kadar yakın takip edilip onaylanınca ve size bu konuda ciddi anlamda güvenilince, paylaşımlarınızın da daha doğru ve net olması gerekiyor. Sokakta çeviren kişiyi dahi yanlış yönlendirmemelisiniz. Çünkü gidip uyguluyor. Bu yüzden sorumluluk almadım da diyemiyorum.

Stilinizi nasıl tanımlarsınız?
Feminen ama rock, spor ama her durumda şık diyebiliriz.

ARKADAŞINA GÖNDER
O anki ruh halime göre giyiniyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN