ve eşi dış görünüşleriyle dikkat çekti

, önceki gün eşi 'le Akmerkez'deydi. Kıvrık paçaları, kasketi ve omzuna attığı ceketle dikkat çeken ünlü reklamcı için 'Serdar Ağa' esprisi yapıldı.

Giriş Tarihi: 12.5.2015 11:09 Güncelleme Tarihi: 12.5.2015 11:14
Nil Karaibrahimgil ve eşi dış görünüşleriyle dikkat çekti
Pop müziğin 'Özgür Kız'ı ile reklamcı eşi , önceki gün Akmerkez'de objektiflere takıldı. 2010 yılında Nil Nehri kenarında yaptıkları evliliklerinden 1 yıl önce çocuk sahibi olan ünlü çift, alışveriş merkezine kalabalıktan kurtulmak için sabah saatlerinde gitti. Nil Karaibrahimgil ile Serdar Erener, mağazaları dolaştıktan sonra soluğu bir kitapçıda aldı.

NİL DE GÖZLÜKLENDİ

Gazetecileri görünce kibarca gülümseyen ünlü çift, sorular karşısında ise sadece "Kolay gelsin" demekle yetindi. Her zaman renkli giyim tarzıyla görmeye alışık olduğumuz Nil Karaibrahimgil, bu kez eşi gibi pastel tonları tercih etti. Numaralı gözlüğüyle de dikkat çeken ünlü şarkıcının, son dönemde yaptığı düzenli spor sayesinde fazla kilolarından da kurtulduğu gözlendi. Serdar Erener ise giyim tarzında kural bozmadı.
tarzını konuşturdu!

Yeşil renkli pantalonunun kıvrık paçaları ve uçları eskimiş ayakkabılarıyla her zamanki gibi özensiz tarzını sergileyen ünlü reklamcı, alışveriş boyunca başından hiç çıkarmadığı kasketiyle de dikkat çekti. Serdar Erener'in kıyafeti kirli sakallarıyla da tamamlanınca da ortaya ilginç bir tarz çıktı. Ceketini de omzuna atan Erener'in bu halini görenler "Serdar Ağa, Akmerkez'de" esprileri yapmadan geçemedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nil Karaibrahimgil ve eşi dış görünüşleriyle dikkat çekti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN