Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Maymun lafı çok üzdü

Giriş Tarihi: 14.5.2015 09:42
Hayko Cepkin: Maymun lafı çok üzdü

’in kendisine “maymuna benziyor” diye hakaret eden ’na açtığı tazminat davasında tanıklar ifade verdi.

5 yıldır devam eden davanın duruşmasında Cepkin'in menajeri Gülçin Kocakır tanık olarak dinlendi. Kocakır, "'nun konuşmanın arkasından konser sayımız azaldı. İş kayıplarımız oldu. 'in Ermeni bir müzisyen olmasından dolayı Türkiye'de kendisine karşı bir önyargı zaten mevcuttu. Dış görünüşü ve müziğin çeşidi nedeniyle de bir önyargı vardı. Bu açıklamalardan sonra önyargı negatif anlamda arttı. Hayko Cepkin üzüntü ve korku duyduğu için bir yıl içine kapandı" dedi.

O CD MONTAJ MI?

Davut Güloğlu'nun avukatı Emrullah Gözcü, "Söz konusu açıklamaların yapıldığı CD'nin montaj olup olmadığının araştırılmasını istiyoruz. İddiaları kabul etmiyoruz" dedi. CD üzerinde bilirkişi incelemesi yapılması talebini reddeden mahkeme, davalı vekilinin tanık anlatımlarına karşı beyanda bulunması için duruşmayı erteledi.

50 BİN İSTEDİ

Hayko Cepkin bir TV programında kendisi için, "Korku filminden çıkmış gibi maymuna benziyor, kedi mi köpek mi kesiyor belli değil, bu ve bunun gibi adamlar tam bir şaklaban" diyen Davut Güloğlu'na 50 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

Kaynak: Hürriyet

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayko Cepkin: Maymun lafı çok üzdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN