'Hukuk savaşım sürüyor, gocunacak bir şeyim yok'

Giriş Tarihi: 14.5.2015
'Hukuk savaşım sürüyor, gocunacak bir şeyim yok'

Yatak odasında dinleme cihazı bulunduğu için eski eşi ve kayınpederini savcılığa şikayet eden tescilli güzel : Haksızlığa uğradım ve hukuk savaşım sürüyor. Gocunacağım bir şey yok

2005 Miss Model of Turkey birincisi , iki yıl önce evlendiği Mustafa Yüksel'den dokuz ay içinde olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Sülün, evinin dinlendiğinden şüphelenip eski eşi Mustafa Yüksel ve eski kayınpederi Sami Yüksel hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Sülün; savcılığın talimatıyla evde inceleme yapan Bilişim Suçları polislerinin, yatak odasındaki üçlü prizin içinde dinleme cihazı bulmasıyla büyük şok yaşamıştı. Olayın ardından modelliğe dönen ve hayatında yeni bir sayfa açtığını söyleyen Sülün, Quality of Magazine dergisine konuştu. İşte Sülün'ün anlattıkları:
Aşık oldum ve evlendim. Güzel bir düğünümüz oldu. Hiçbir genç kız, 'Bir gün boşanırım' düşüncesiyle gelinlik giymez. Ne var ki bizim evliliğimiz dokuz ay sürdü. Evlilikte yaşadığım olumsuz şartlardan dolayı boşanma kararı aldım ve boşandım. En acısı da severek ayrılmak.

AŞKA TEMKİNLİ YAKLAŞIYORUM
Bu zor süreci artık atlattım. Kimse vazgeçilmez değilmiş. Dinleme cihazı bulunması ile ilgili olan davam ise sürüyor. Gocunacağım hiçbir şey yok. Uğradığım bir haksızlık var. Bunun için hukuk savaşı veriyorum.
Genetik olarak şanslıyım. Hayatım hep sporla geçti; tenis, voleybol oynadım. Hareketli bir hayatım var. Arabaya binmeyi değil, yürümeyi tercih ederim.
25 yaşındayım, doğum günüm 11 Mayıs. Bu doğum günümde yeniden doğdum. Benliğimi bile yeni yeni oluşturuyorum.
Değer yargılarım, tabularım, hepsi sarsıldı. Şimdi yeniden oluşturuyorum. Yeniden yapılanma dönemindeyim. Artık tertemiz, yepyeni bir sayfa açtım.
Kalben çok değiştim. Eski eşim şimdi karşıma çıksa teşekkür edeceğim ona. Yepyeni bir Sinem var artık. Ben hep, su akar yolunu bulur derim.
Aşka hâlâ inanıyorum. Tek fark, artık daha temkinli yaklaşıyorum. Kendimi korumayı öğrendim.

İKİ TACI VAR
İzmirli Sinem Sülün, lise ikinci sınıfta okurken katıldığı 2005 Miss Model of Turkey'de birinci seçildi. 2007'de Miss Turkey- Universe'de ikinci olan Sülün, 2008'de Vietnam'da düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etti. Duru Tiyatro'da Emre Kınay'dan oyunculuk dersleri alan Sülün, modellik kariyerini de sürdürüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hukuk savaşım sürüyor, gocunacak bir şeyim yok'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN