evsiz adamı havalara uçurdu

Giriş Tarihi: 14.5.2015 09:25 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 10:31
Hülya Avşar evsiz adamı havalara uçurdu

Kardeşi için modellik yapan , ardından yaşlı bir adam için fotomodel oldu. Kendisiyle fotoğraf çektiren hayranlarından para alan Avşar, 100 lira toplayıp evsiz adamı havalara uçurdu.

Önceki gün Bebek'te ' şov' vardı. Güzel sanatçı, önce kardeşi 'ın markası için Happily Ever After'da verdiği davete katıldı. Burada bir kıyafet tanıtan model Senem Kuyucuoğlu'na "Sen insan mısın! Ben yürüyeyim de gör" diyen Avşar Kızı, hemen seksi bir kıyafet giyip modelliğe soyundu.

HÜLYA AVŞAR'DAN ŞAMDAN'A ÖZEL CESUR POZLAR-TIKLAYIN

"PAMUK ELLER CEBE"

Meşhur popo sallama hareketini de yapan ünlü sanatçı, yürüdüğü sırada çekilen görüntülerini izledikten sonra ise espriyi patlattı: "Ne saçmalamışım ben yahu. Yok yok, iyi ki manken olmamışım." Hülya Avşar, kardeşine destek olmak için katıldığı davetin ardından Bebek'te kısa bir yürüyüş yaptı. Bu sırada kadın hayranlarının etrafını sardığı Avşar Kızı'nın gözüne hemen yanındaki evsiz ve yaşlı bir adam ilişti.

HÜLYA AVŞAR'IN BİKİNİ MUCİZESİ-TIKLAYIN

Kıvrak zekasını konuşturan güzel sanatçı, yaşlı adamın şapkasını alıp kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarına "Pamuk eller cebe. Buraya para atın, sonra fotoğraf çektiririm" dedi. Fotoğraf çektirerek 100 lira toplayan Hülya Avşar, içi para dolu şapkayı yine evsiz adama verdi. Bununla da yetinmeyen Avşar Kızı, yaşlı adamın cebine de bir miktar para koydu. Hülya Avşar'ın bu tavrı, "Yüzü gibi kalbi de güzel" yorumları yaptırdı.

Kaynak: Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya Avşar evsiz adamı havalara uçurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN