Müslüman mı oluyor?

Giriş Tarihi: 14.5.2015 11:02 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 13:07
Lindsay Lohan Müslüman mı oluyor?

Sürdürdüğü hızlı hayatı ve bir türlü kurtulamadığı alışkanlıklarıyla gündemden düşmeyen Hollywood'un sorunlu kızı , önceki gün elinde Kur'an ile görüntülendi.

Sosyal hizmet cezasına çarptırılan 28 yaşındaki , cezasıın ilk gününde New York'ta elinde Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere takıldı. Lindsay Lohan'a mahkeme kararıyla verilen kamu hizmetinin son ayağı çocuk bakım merkeziydi.

Lohan 2014'ün Nisan ayında orada çalışmaya başladı. Oyuncu, çocuklara yardım etmekten çok memnun olduğunu söyledi.

LINDSAY LOHAN'IN VÜCUDU ÇÜRÜK İÇİNDE - TIKLAYIN

Hıristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen ve büyüyen Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. Bir dönem Kabala tarikatına yönelen Lohan 2012 yılında da Courtney Love'ın Budist grubuna katılmıştı. Bir süre Londra'da yaşayan Lindsay Lohan, son dönemde alkol ve uyuşturucudan da uzak duruyordu. Bu senenin başlarında Lohan, Kur'an'dan ayetler paylaşmış daha sonra ise bu paylaşımını silmişti.

LINDSAY LOHAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Lohan uzun yıllar alkol ve uyuşturucu kullandıktan sonra rehabilitasyona girmişti. Oyuncu bunun yanında, 'duygusal detoks' yaşadığını da söylemişti. Lohan, "Dua ve meditasyon anında gerçekten bir şeyler hissediyorum. Dünyada benim üzerimde olan bir güç var. Başka insanlarla paylaşabildiğim bir yeteneğim olduğu için kendimi şanslı hissediyorum" demişti.

Lohan diğer dinlere uzun süredir ilgi duyuyordu. Şöhret basamaklarını hızla tırmandığı zamanlarda Kabala inancına yakın hissettiğini belirtmişti.

Söylentilere göre Lohan, Kabala derslerine de katılıyordu. Bunun yanında 2012 yılında Courtney Love'ın Budist ilahi grubuna katılmıştı. Oprah Winfrey ile yaptığı röportajda kendini 'ruhani' biri olarak tanımladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lindsay Lohan Müslüman mı oluyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN