Ünlü fotoğrafçı 'nın partisine polis baskını

Giriş Tarihi: 25.5.2015 13:30
Ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın partisine polis baskını

Ünlü fotoğrafçı 'nın Karaköy'deki ofisinde gerçekleştirdiği doğum günü partisini polisler bastı. Yüksek sesle müzik çalınmasından ötürü çevredeki kişilerin rahatsız olması sonucu polisler, partinin bitirilmesini istedi.

'nın yakın arkadaşları ve Erhan Çelik çifti de partide yer alan isimler arasındaydı.

Polisin gelmesinden rahatsız olan ve apar topar partiyi terk eden ünlü çift, Söylemezsem Olmaz mikrofonlarına partiyle ilgili açıklama yaptı. Ergen; "Çok güzel bir partiydi'' dedi ve polislerin gelmesi hakkında açıklama yapmadı.

DİNİ PAYLAŞIMLARI YANLIŞ

Gülben Ergen'in yeni arabasının plakasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Söylemezsem Olmaz programının başarılı yorumcusu Oya Aydoğan; ''Gülben Ergen'in bu çocuk paylaşımını da, arabasının plakasını da doğru bulmuyorum. Çok akıllı bir kadın ve bu hareketleri yapmasına çok şaşırıyorum'' dedi.

HÜLYA AVŞAR'I RAKİP ALMASI GÜLBEN ERGEN'E YARADI

Söylemezsem Olmaz programında Ergen'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Lerzan Mutlu, "Gülben Ergen'in Hülya Avşar'ı rakip olarak alması kariyerinde kendisine önemli bir artı sağladı. Her zaman söylerler, düşmanını bile akıllı kişiden seçeceksin diye'' yorumunu yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın partisine polis baskını
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN