Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Martılara atmak amaçlı olarak arpa istemiştim

" madde ticareti" yapmak suçundan yargılanan aralarında Ragga Oktay olarak bilinen şarkıcı Oktay Yurtalan, şarkıcı Yaşar İpek ile oyuncu Levent Can'ın da bulunduğu 21 sanıklı da, şarkıcı tanık olarak ifade verdi. Tilbe, "Martılara atmak amaçlı olarak arpa istemiştim" açıklamasını yaptı.

Giriş Tarihi: 29.5.2015 16:54 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 16:59
Yıldız Tilbe: Martılara atmak amaçlı olarak arpa istemiştim

İstanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar Kadri Çengel, Dilek Aybaş, Kenan Yıldırım, Nezahat Çengel, Hakan Acıdemir, Murat Barış, Ramazan Durmuş ve Eser Kılıç getirildi. Tutuksuz 4 sanığın da katıldığı duruşmada, diğer sanıkları avukatları temsil etti.

"GÖRMEDİĞİM VARLIKLARDAN BAZEN KORKUYORUM"

Sanıklar Yaşar İpek ve Muzaffer Kılıç'ın avukatı, şarkıcı 'yi tanık olarak dinletme talebinde bulundu. Bunun üzerine duruşma salonuna alınan Yıldız Tilbe, sanık Muzaffer Kılıç'ın iş arkadaşı ve menajeri olduğunu belirtti. Tilbe, "Ben Bostancı'da oturmaktayım. Herhangi bir şey lazım olduğunda, evin bir ihtiyacı olduğunda kendisini ararım. Ekmek, su ne ihtiyaç olursa kendisinden isterim.

Ayrıca yine gece korktuğum zaman kendisini çağırır yardım isterim. Görmediğim varlıklardan bazen korkuyorum. Kendisini çağırırım. Benim ne Muzaffer ile ne de kardeşi Eser ile isteme yönünden bir görüşmem olmamıştır. Her ne kadar telefon görüşmelerimde benim arpa istediğim yönünde telefon tapelerinde görüşmelere konu olmuşsa da arpadan kastım para ve yine martılara atmak amaçlı olarak arpa istemiştim. Bazen çok sayıda ekmek alırım, kuşlara atarım. Kesinlikle bu konuşma uyuşturucuya ilişkin değildir" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldız Tilbe: Martılara atmak amaçlı olarak arpa istemiştim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN