Yeni yarışmalar ve diziler geliyor

Giriş Tarihi: 31.5.2015
Yeni yarışmalar ve diziler geliyor

İddialı dizi ve yarışmaların kanalı atv, yaz ayında da izleyiciyi ekran başına toplayacak. 'Döndür Şansını', 'Cevap Sende' ve 'Kazan Kazan' isimli üç yarışma heyecanlı anlar yaşatacak. 'Günebakan', 'Kırgın Çiçekler' ve 'Aşk Zamanı' adlı diziler dikkat çekecek

Sezon boyunca birbirinden iddialı dizileri ve yarışmaları seyircilerle buluşturan atv, yaz sezonuna da iddialı giriyor. Yaz aylarında; Şoray Uzun'un sunduğu 'Döndür Şansını', Anıl ilter'in sunduğu 'Cevap Sende' ve 'Kazan Kazan' isimli üç yarışma programı ekrana gelecek. Bu arada Gani Müjde'nin yapımcısı olduğu Trakya dizisi 'Günebakan', NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, yetimhanede yetişen kızların hikayesini anlatan 'Kırgın Çiçekler' ile Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un başrolünü paylaştığı 'Aşk Zamanı' isimli diziler için de geri sayım başladı.

BİR KABADAYININ YENİ HAYATI

Yavuz Bingöl'ün, karısının isteğiyle kirli işleri bırakmış, beş kız babasını canlandıracağı 'Aşk Zamanı' adlı dizi herkesin ilgisini çekecek. Medyalab'ın yapımını üstlendiği dizide; Bingöl'ün yanı sıra Deniz Uğur, Bekir Aksoy, Ali Ersan Duru ve Burcu Binici gibi isimler rol alıyor. Deniz Uğur'un bir belediye başkanını canlandırdığı dizinin konusu şöyle: 'Orhan', Türkiye'nin sayılı kabadayılarından biridir. Karısı 'Güliz', ölüm döşeğindeyken 'Orhan'ı kanun dışı işler yapmamaya tövbe ettirir. 'Orhan', karısının bu son isteğini kabul eder ve biri hariç tüm kabadayılarla vedalaşır. Ege'de bir kasabada beş kızı ve ailesiyle birlikte huzurlu bir hayata başlamak ister. Ancak bu yeni hayat, bir yandan kasaba şartları, diğer yandan kabadayılıktan kız babalığına geçiş hiç de kolay olmayacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yarışmalar ve diziler geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN