, genç kızı kendisine benzetince övgü yağdırdı

Türk sinemasının 'Sultan' lakaplı efsane oyuncusu, mekan açılışında gördüğü bir genç kızı kendisine çok benzetince şaşkınlığını gizleyemedi.

Giriş Tarihi: 6.6.2015 14:13
Türkan Şoray, genç kızı kendisine benzetince övgü yağdırdı
Türk sinemasının efsane ismi , dün bir alışveriş merkezi içerisinde bulunan özel bir işletmenin açılışı için Çanakkale'ye geldi. Kendisine benzerliğiyle dikkat çeken genç bir kızı gören Şoray, "Siz aynı bana benziyorsunuz. Benim gençlik yıllarımı sizde görüyorum. Çok güzelsiniz." dedi.

HAYRANLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Kapı önünde uzun kuyruklar oluşturan Türkan Şoray hayranları fotoğraf çektirebilmek için birbirileriyle yarıştı. Yaklaşık 4 saat boyunca işletme içerisinde kalan Türk sinemasının Sultanı, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirip, imza verdi.

"GENÇLİK YILLARIMI SİZDE GÖRDÜM"

Gerçekleştirilen imza günün ardından işletme sahipleri, AVM yöneticileriyle birlikte Türk Sinemasının Sultanı Türkan Şoray'ı akşam yemeğinde ağırladı. Kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmeye gelen 22 yaşındaki Elif Kuzu'yu görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Türkan Şoray, Elif Kuzu'ya "Siz aynı bana benziyorsunuz. Benim gençlik yıllarımı sizde görüyorum. Çok güzelsiniz." dedi.

YEMEĞİNİ YARIDA BIRAKTI

Türkan Şoray'a akşam yemeğinde de çok fazla ilgi olunca, akşam yemeğini yarıda bırakarak özel aracıyla İstanbul'a geri dönmek üzere yola çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkan Şoray, genç kızı kendisine benzetince övgü yağdırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN