Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evlilik birbirine tahammül etme sanatıdır

ile evliliğinde sekiz yılı geride bırakan 'dan çiftlere tüyolar: Sabır, sevgi ve saygı çok önemli. Evliliğin temeli; karşı tarafı anlamak ve birbirine tahammül edebilme sanatıdır. Biz o sanatı iyi icra ediyoruz

Giriş Tarihi: 11.6.2015
Evlilik birbirine tahammül etme sanatıdır
Ülkesi Sırbistan'da olduğu kadar Türkiye'de de sevilen bir şarkıcı olan , 'la sekiz yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor. Son olarak istebuayakkabi. com sitesinin yüzü olan güzel yıldız; Şamdan Plus dergisine yeni projeleri ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı...

Stil tercihlerinizle Türkiye'de de yakından takip edilen bir isimsiniz. Stilinizi nasıl tanımlarsınız?
Kendime yakışan modelleri seçerim. Bazen renkli, cıvıl cıvıl tasarımlar, bazen de katılacağım davetin ambiyansına uygun tercihler yapabiliyorum. Elbette profesyonel yardım aldığım zamanlar da oluyor ama kendime yakıştırmadığım bir şeyi, sırf çok güzel ve moda diye giymem.

TÜRKİYE'DE PARFÜMÜM ÇIKACAK

Kendi moda markanızı yaratma gibi bir düşünceniz var mı?
Sırbistan'da kendi adıma parfümler piyasaya çıktı ve çok ilgi gördü. Yakında Türkiye'de ve birkaç ülkede daha bu çalışmayı yapacağız. Bu konuda yakında sürprizlerim olacak.

Beğendiğiniz Türk ve yabancı tasarımcılar kimler?
Eda Güngör, Özgür Masur, Arzu Kaprol ve Gamze Saraçoğlu'nun tasarımlarını beğeniyorum. Zaman zaman bu isimlerle çalışıyorum. Her birinin farklı ve günü yakalayan tarzları var.

Hem anne, hem eş, hem de başarılı bir sanatçısınız. Hangisi sizin için daha ağır basıyor?
Hayatı kendi akışında yaşamayı seviyorum. Evde Mustafa'nın eşi, Yaman ve Yavuz'un annesiyim. Sahnede bir pop yıldızı, markalarla yapılan kapak çekimlerinde ise işini iyi yapmaya çalışan biriyim. Ailenizle mutluysanız, bu işinize de yansıyor. Aynı şekilde işinizi seviyor ve insanlardan pozitif reaksiyonlar alıyorsanız, aile hayatınız da daha güzel oluyor. Herhangi biri ağır basıyor diyemem çünkü biri ailem, diğeri işim. Hepsi bir bütün.

ARKADAŞINA GÖNDER
Evlilik birbirine tahammül etme sanatıdır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN