İsveç Prensi , eski fotomodel ile evlendi

İsveç'te tahtın üçüncü varisi olan , geçmişte fotomodellik yapan ve cinsel içerikli filmlerde rol alan ile törenle evlendi.

Giriş Tarihi: 15.6.2015 16:36 Güncelleme Tarihi: 15.6.2015 16:41
İsveç Prensi Carl Philip, eski fotomodel Sofia Hellqvist ile evlendi
İsveç'te tahtın üçüncü varisi olan , geçmişte fotomodellik yapan ve bir dönem cinsel içerikli filmlerde de oynayan ile sarayda düzenlenen törenle evlendi.

İSVEÇ PRENSİ DÜNYA EVİNE GİRDİ - TIKLAYIN

550 DAVETLİ KATILDI

İsveç Kralı 16. Karl Gustaf ve Kraliçe Silvia'nın tek oğlu Prens (36), geçmişte fotomodellik yapan Sofia Hellqvist (30) ile evlendi. Dün Stockholm Kraliyet Sarayı içinde bulunan kilisede yapılan düğün törenine, Japonya ve İngiltere dahil Avrupa'daki kraliyet ailelerinin temsilcilerinin yanı sıra 550 davetli katıldı. Düğün kortejinin geçtiği caddede yerini alan binlerce İsveçli, Prens Philip ve Prenses unvanı kazanan Sofia Hellqvist'i selamladı.

GEÇMİŞTE PORNO FİLMLERDE OYNADI

Geçmişte fotomodellik yapan Sofia Hellqvist 2005 yılında İsveç televizyonunda yayınlanan "Hotel Paradise" adlı programa katılmıştı. 2010 yılında İsveç Kraliyet Basın sözcüsü, Prens Carl Philip ve Sofia Hellqvist arasındaki ilişkiyi doğrulamıştı. Hellqvist'in bir dönem cinsel içerikli filmlerde oynadığının ortaya çıkması ise medyayı uzun süre meşgul etmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsveç Prensi Carl Philip, eski fotomodel Sofia Hellqvist ile evlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN