Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinan'la hâlâ görüşüyorum

Giriş Tarihi: 21.6.2015
Sinan'la hâlâ görüşüyorum

Kozmetik sektörüne el atan Ebru Şallı, son günlerde tüm vaktini kendi adını taşıyan ürünler için çalışarak geçiriyor. Sinan Akçıl'la ilişkisine ara verdiğini söyleyen güzel yıldız, "Böylesinin daha iyi olacağını düşündüm çünkü kendimi aşkta yorgun hissettim. Ama Sinan'la küs değiliz" diyor

Pilates çalışmalarının ardından kozmetik dünyasına hızlı bir giriş yapan Ebru Şallı, kendi adını taşıyan selülit kremi ve erkekler için yağ yakıcı kremler çıkardı. 21 günde 2 santimetre incelme vâdeden Şallı, herkesi forma sokmaya kararlı. Harun Tan'dan boşandıktan sonra ünlü müzisyen Sinan Akçıl'la ilişki yaşayan güzel yıldız, Akçıl ile son durumlarını "Kendimi aşkta yorgun hissettim ve ilişkimize ara verdik" diye açıkladı. İşte Şallı'nın GÜNAYDIN'a anlattıkları...

Yeni projenizi anlatır mısınız?
Esasında pilatesle örtüşen bir şey yaptım. Son yıllarda yurt dışında bir trend vardı; karın yağlarını eriten ve yakan kremler çıkmıştı. Türkiye'de çok fazla yok ama dünyada çok yaygın. Bu da benim dikkatimi çekti. Erkeklerin de tercih ettiği kremler bunlar. Karında baklavaları çıkartıyor... Sonra kadınlar için olanları da çıktı. Türkiye'de selülit kremleri var ama karın yağlarını eritecek bir krem olmadığı için bu işe giriştim. Bir yıl önce bir kozmetik firmasıyla çalışmaya başladım. Kimyagerlerle birlikte bu kremler üzerine bir yıldır çalışıyoruz. Benim tarzıma uygun olan, olabildiğince doğal ve etkili ürünler. Mesela cilde sürüldüğünde yaksın isterim. Laf olsun diye bir krem çıkarmak istemem. Bu ürüne her anlamda ismimi vereceğim çünkü. Ürün; her gün kullanıldığında karın yağlarını yakmaya yardımcı oluyor.

TÜRK KASININ MODASI GEÇTİ

Kilo vermede kremler tek başına etkili oluyor mu?
Spor yapmadan önce sürdüğünüzde inanılmaz derecede etki ediyor. Spor yapmaya vaktiniz olmadığında da krem faydalı oluyor. Yani spor yapmayan kişiler de kullanabilir. Kremin inceltici özelliği var. 21 günde, 2 santimetre kadar incelme sağlıyor. İkinci krem de selülitlerde etkili. Son yıllarda dikkat ediyorum; kadınların kollarında bile selülit var! Selülitin sebebi, dolaşım bozukluğudur. Bu da kollarda, bacaklarda ve kalçadaki selülitlere yönelik bir krem. Sıkılaştırma etkisi var. Erkekler için 'baklava çıkartan' krem de var. Türk kasının modası geçti artık! Erkeklerin kreminde, kırmızı acı biber var. Sürmesi pratik olsun, fiyatı uygun olsun istedim. Bir marka oluşturdum; Instagram'a iki tane fotoğraf koyayım diye bu işe başlamadım, ömürlük bir çalışma yaptım. Bu kremlerden sonra gözaltı maskesi ve botoks etkisi yaratan yüz maskesi ile devam edeceğiz. Ben de fabrikaya giderek, kimyagerlerle çalışıyorum. Bu çok hoşuma gidiyor.

Türkiye güzeli seçildikten sonra hiç durmadan çalıştınız. Evlenip anne olduktan sonra da hiç ara vermediniz...
Hayat şartlarım beni hiç etkilemedi. Hangi koşulda olursam olayım, aynı hayatı yaşamaya devam ettim. İster Türkiye güzeli seçileyim, ister evleneyim ve iki çocuk doğurayım, ister tek odalı evde, ister villada yaşayayım; hep öğrenmeyi ve çalışmayı tercih ettim. Hep üretme modunda olan bir insanım. Çalışmaktan büyük haz alıyorum.

Oğullarınız Beren ve Pars'la günleriniz nasıl geçiyor?
Pars çok tatlı, sevgi böceği bir çocuk. Bana hep arkadaş oluyor. Çok güzel bir enerjisi var Pars'ın. Birlikte pilates yapıyoruz. O kadar tatlı dilli ki... Beni 'Gül kokulum' diye seviyor.

PARS BANA ÇİÇEK KOPARIP VERİR


Nasıl bir kayınvalide olacağınızı hayal ediyor musunuz?
Hiç düşünmek istemiyorum! (Gülüyor.) İki erkek çocuk annesiyim. Kadınlara asla el kaldırmamalarını, yüksek sesle kötü söz sarf etmemelerini her zaman vurguluyorum. Türkiye'de özellikle kadına şiddet ayyuka çıkmış vaziyette. Hep böyle nazik olmalarını empoze ediyorum çocuklarıma. Pars mesela, bana küçük bir çiçek koparıp veriyor, çok mutlu oluyorum. İleride çiçek vereceği kız, bu kadar olumlu tepki vermezse hayal kırıklığı yaşar mı diye üzülüyorum. Kayınvalide olma hayalleri kurmak için daha erken. Beren, okul kapanır kapanmaz Barselona'da tenis okuluna gitti. Ben de onu almaya gideceğim. Artık 11 yaşında, ortaokula gidiyor. O daha değişik yapıda. İçinde fırtınalar kopar ama belli etmez; ser verip sır vermez. Pars daha dışa dönük. Çocuklarımın ikisi de farklı karakterde. Yuvarlanıp gidiyoruz.

Aşk mevzularına gelirsek; Sinan Akçıl'la ilişkiniz neden yürümedi? Aranıza başkaları mı girdi?
Yok, başka biriyle hiçbir alakası yok. O olayın çok öncesinde ara verme kararı aldık. Bunun iyi olacağını düşündüm çünkü kendimi aşkta yorgun hissettim.

Peki şu anda ilişkiniz ne durumda?
Sinan'la hiç küsmedik, görüşüyoruz. Her şeyden önce iyi dostuz. Şu anda zamana bıraktım ilişkiyi. İlişkimizi hiçbir zaman insanların gözüne sokmadık. İki çocuğumu düşünerek her zaman öyle davrandım. El ele gezmeye çıkmadım; kamufle bir ilişki yaşıyorduk. Şimdi de çok fazla dillenmesini istemiyorum. Zamana bıraktık. Aşk yorgun düşürdü beni.

ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan'la hâlâ görüşüyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN