'da kim elendi?

Giriş Tarihi: 26.6.2015 12:19 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:13
Survivor All Star'da kim elendi?

Dün akşamki ada konseyinde 4 kişi ile çıktığı oylamada en az oyu alarak 'a veda eden isim Ünlüler takımından Hakan oldu. Elenen yarışmacı ağlamamak için kendini zor tuttu.

'da büyük finale bir hafta kalan adadan bir yarışmacı daha elendi. Çarşamba akşamı ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından Hasan ve Hilmicem SMS oylamasına kalmışlardı. Perşembe akşamı ise dokunulmazlık oyunu suyun üzerinde dönen bir silindirin üzerinde dengede kalma oyunu şeklinde gerçekleşti. İki tur olarak yapılan oyuna kaybeden takım ise ünlüler oldu. Hakan ve Merve Aydın oyunda oldukça kötü bir performans sergiledi ve ikinci dokunulmazlık oyununu kaybetti.

ÜNLÜLER TAKIMINDAN HAKAN ADAYA VEDA ETTİ

Ünlüler takımı iki kişi kaldığı için oylama yapılmadı. Ünlüler takımından Hakan ve Merve Aydın, Gönüllüler takımından ise Hilmicem ile Hasan elemeye kaldı. Geçtiğimiz haftalarda son defa yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre All Star'dan elenen isim belli oldu. 4 yarışmacı arasından sms oylamasından en az oyu alan yarışmacı olan Hakan elenerek Survivor'a veda etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Survivor All Star'da kim elendi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN