dava açmaya hazırlanıyor

Kendisine yapılan ve tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen uçak şakasının ardından , şakayı yapan Mısır televizyonuna dava açmaya hazırlanıyor.

Giriş Tarihi: 1.7.2015 16:27 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:33
Paris Hilton dava açmaya hazırlanıyor
Dubai'de katılacağı bir otel açılışı için uçağa binen , korkunç bir şakanın kurbanı olmuştu. Mısırlı sunucu Ramez Galal'in kendi programı "Kontrol Ramez'de" için Paris Hilton'a "uçak düşüyor" şakası yapmıştı.

PARİS HİLTON KORKU DOLU ANLAR YAŞAMIŞTI

Uçağın motorundan tuhaf sesler gelmesi üzerine herkesin çığlık atmaya başlaması, Paris Hilton'a da panik yaptırmış ve korku dolu anlar yaşatmıştı. Şaka ekibinden olan uçakta bulunan diğer yolcuların da paraşütle atlaması üzerine iyice tedirgin olan Hilton'un bu korku dolu anları internette milyonlarca kişi tarafından paylaşılmıştı.

UZUN SÜRE ŞOKU ATLATAMAMIŞTI

Uçaktan indikten sonra karşısında kameraları gören Hilton, uzun süre yaşadığı şokun etkisinden kurtulamamıştı. Olayın şaka olduğunun ortaya çıkmasının ardından Hilton'un sinirli olduğu belirtildi.

DAVA AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Travma geçirdiği ve bir daha uçağa binme düşüncesinin bile kendisini çılgına çevirdiği öğrenilen ünlü yıldızın, "Kontrol Ramez'de" programı yapımcılarını dava etmeyi düşündüğü bildirildi. Paris Hilton'un sözcüsü, ünlü yıldızın bu şaka fikrinin sorumlularını bulma konusunda oldukça kararlı olduğunu kaydetti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paris Hilton dava açmaya hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN