Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Aşk Zamanı' güçlü kadrosuyla ekrana geliyor

Giriş Tarihi: 2.7.2015
'Aşk Zamanı' güçlü kadrosuyla ekrana geliyor
ATV'nin yeni dizisi 'Aşk Zamanı' bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Başrollerini Yavuz Bingöl, Deniz Uğur, Ali Ersan Duru, Bekir Aksoy, Burcu Binici ve Nihan Balyalı paylaşıyor. Dizi; emekli bir kabadayı ve söz geçiremediği beş kızının öyküsünü anlatıyor.

REYHAN (DENİZ UĞUR)

Genç kadın, kasabanın güzeller güzeli belediye başkanıdır. Sakinken sevgilinin kucağı gibi olan 'Reyhan', hırçınken adamı bir kaşık suda boğuverir. Akıllıdır; lise mezunu olmasına rağmen üniversite okumuş kadar bilgilidir. Hayatı boyunca kasabasından başka yerde yaşamamasına rağmen bütün dünyayı gezmiş kadar kültürlüdür.

TEKİN (BEKİR AKSOY)

İlçenin emniyet amirlerinden 'Tekin', Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde çalışırken yıllarca Orhan'ın peşinden koşmuştur. Ancak onu bir türlü yakalayamaz. O da 'Orhan'ın kirli işleri bıraktığına inanmaz. Üstelik Belediye Başkanı Reyhan'dan hoşlandığı için 'Orhan'ı kendisine rakip olarak görür.

ORHAN (YAVUZ BİNGÖL)
Yeraltı dünyasının namlı kabadayılarından 'Orhan'; acımasızlığıyla suç âlemine korku salmış olmasına rağmen, kızlarına bir türlü söz geçiremez. Kızlar büyüyüp güzelleşmiş, işler 'Orhan'ın kontrolünden çıkmıştır. Yeraltı dünyasını terk eden 'Orhan', kızlarını taliplerinden uzak tutabilmek umuduyla ufak ve huzurlu bir kasabaya yerleşir.

EDA (NİHAN BALYALI)
Girişken, cilveli, konuşkan, hamarat ve romantik biri olan 'Eda'; tam bir ev kızıdır. Genç kızın aklı fikri; hayırlı bir kısmette ve kendi pembe panjurlu evindedir.

DERYA (MÜGE BAYRAMOĞLU)
'Derya' maceraya düşkündür. Deli dolu ve kavgacı biri olan 'Derya'; erkek çocukları gibi dağda tepede dolaşmayı sever.

SEMA (BURCU BİNİCİ)
'Orhan'ın en büyük kızı 'Sema'; akıllı, ayakları yere sağlam basan ve mantıklı biridir. Babasının yaptığı işlerin farkında olan 'Sema', bunlardan uzak durmaya çalışır. 'Orhan', onun İstanbul'a yerleşmeyi planladığından habersizdir.

AZRA (BÜŞRA AYAYDIN)
Lise öğrencisi olan 'Azra', güzelliğinin farkındadır. Genç kız, çevresinde kendini beğenmiş biri olarak tanınır. Ancak 'Azra' da babası gibi acısını yaşamayı bilmeyip, içine atıp kimseyle paylaşmaz.

CEYDA (RÜYA GÖNDEREN)

'Orhan'ın en küçük kızı 'Ceyda', babasının gözdesidir. Tam bir akıllı bıdık olan 'Ceyda' ablalarına akıl verir. Onları sürekli uyarır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Aşk Zamanı' güçlü kadrosuyla ekrana geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN