'un 40'ı için pilavlı mevlit etkinliği

’ta en çok sevilen karakter olan ve sezon finalinde ölen ’un hayranları Facebook üzerinden bir araya gelerek "Jon Snow'un kırkı" etkinliğini oluşturdu. Jon Snow için sosyal medyada hayranları tarafından Pilavlı Mevlit etkinliği afişi de yer aldı.

Giriş Tarihi: 2.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 2.7.2015 11:10
Jon Snow'un 40'ı için pilavlı mevlit etkinliği

Efsanevi dizi 'un vazgeçilmez karakterlerinden olan 'un son sezonda diziye veda etmesi hayranlarını oldukça üzmüştü. Şimdi de Jon Snow hayranları Facebook üzerinden bir araya gelerek 'Jon Snow'un kırkı' etkinliğini oluşturdu.

JON SNOW İÇİN BİR İHTİMAL DAHA VAR-TIKLAYIN

FACEBOOK'TA ETKİNLİK!

Game of Thrones hayranları, artık evlerinin bir ferdi olan Jon Snow'un vefatını öyle bir içselleştirdi ki, dizinin son bölümünün ardından, tam 40 gün sonrası için (24 Temmuz 2015) Facebook'ta bir etkinlik sayfası oluşturdu. Etkinliğin adı şu: "Jon Snow'un Kırkı". Katılımcı sayısı şimdiden 34B'i geçmiş durumda.

PİLAVLI MEVLİT

Etkinliğin açıklaması ise şöyle:

'15 Haziran 2015 tarihinde kaybettiğimiz Gece Nöbeti'nin 998. Lord Kumandanı Jon Snow'un vefatının 40. günü için 24 Temmuz Cuma günü yatsı namazını takiben Teşvikiye Camii'nde mevlit okutulacaktır. Tüm dost ve sevenlerine duyurulur. Mevlit pilavlıdır' metni ile paylaşılan afişler kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başlandı.

Kaynak: Uçankuş

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Jon Snow'un 40'ı için pilavlı mevlit etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN