Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocası istemeyince boşanmaktan vazgeçti

Geçen ay eşi Malkoç Süalp'e boşanma davası açan oyuncu , fikrini değiştirdi. Eşinin evliliklerini kurtarmak için gösterdiği çabayı dikkate alan oyuncu, feragat dilekçesi vererek boşanmaktan vazgeçti

Giriş Tarihi: 2.7.2015
Kocası istemeyince boşanmaktan vazgeçti
Ünlü oyuncu (İşçil), geçen ay iki yıllık eşi Malkoç Süalp'e boşanma davası açtı. Öfke nöbetlerini kontrol edemeyen, baskıcı, asabi, katı kuralları bulunan kocasının evliliklerini işkenceye dönüştürdüğünü iddia eden Bade Süalp, kocasına altı ay uzaklaştırma kararı verilmesini istedi. Bade Süalp, kocasından 600 bin lira tazminat ile 11 aylık oğulları Azur ve kendisi için aylık 70 bin lira nafaka istedi.

'İDDİALAR DOĞRU DEĞİL'

Evlilik birliğinin temelinden sarsılmadığını belirten Malkoç Süalp ise eşini ve oğlunu çok sevdiğini ve evliliğini kurtarmak için iyi niyetle çözüm arayışına girdiğini belirterek boşanma davasının reddini istedi. Malkoç Süalp'in avukatı ise tarafların yüreklerinde ve beyinlerinde bu evliliği bitirmediklerini belirterek şunları söyledi:

BÖYLE EVLENMİŞLERDİ-TIKLAYIN

"Müvekkilim eşine büyük bir saygı ve sevgiyle bağlıdır. Davalının iddia ettiği gibi psikolojik şiddet, hakaret, baskıcı tavır içinde olduğu, onur kırıcı davranışlarda bulunduğu, öfkesini kontrol edemediği gibi iddialar doğru değildir. Davacıyla yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilecek yapıcı ve iyi niyetli görüşmeler devam etmektedir. Çok mutlu bir şekilde başlayan evliliğin karşılıklı saygı, güven anlayış ve hoşgörü ile geleceğe taşınacağına ve kalıcı olacağına inancını koruduğundan açılan boşanma davasının reddini istiyoruz." Eşinin bu talebinden sonra fikrini değiştiren Bade Süalp de mahkemeye feragat dilekçesi vererek boşanmaktan vazgeçti.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kocası istemeyince boşanmaktan vazgeçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN