'Banka hesapları çiftin müşterek birikimleri'

Kayahan'ın kızı Beste Açar'ın "Para kaçırmışlar" iddiasını İpek Açar'ın avukatı yalanladı: Hesaplar, çiftin 22 yıllık birlikteliklerinde oluşturdukları müşterek birikimleri

Giriş Tarihi: 8.7.2015
'Banka hesapları çiftin müşterek birikimleri'
Geçtiğimiz Nisan ayında hayatını kaybeden Kayahan Açar'ın eşi İpek Açar; ustanın kızı Beste Açar'ın iddialarına avukatı Özal Oğuz aracılığıyla yanıt verdi. Babasının mal varlığının tespiti için dava açan Açar, ustanın uyutulduğu 20 Mart'ta banka hesabından 445 bin liranın, toplamda ise 687 bin liranın çekildiğini iddia etmişti. Açar "Babam yaşam savaşı verirken para kaçırmışlar" demişti. İpek Açar'ın avukatı Özal Oğuz ise bu iddiaların tamamen asılsız olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti. "Kayahan Açar'ın 20 Mart tarihinde uyutulduğu iddiası da doğru değildir. Kendisi yoğun bakım ünitesine dahi 23 Mart'ta alınmış, uyutulması ise daha sonraki günlerde olmuştur.

'KAYAHAN'IN BİLGİSİ VARDI'
İddialarda geçen banka hesapları ve meblağlar, Açar çiftinin 22 yıllık mutlu birliktelikleri süresince oluşturdukları müşterek birikimleri ve banka hesaplarıdır. Hesaplar üzerindeki tasarruflar, İpek Açar'ın yasal hakları kapsamında ve her aşamada Kayahan Açar'ın istek ve iradesine uygun olarak gerçekleştirilmiştir. Bu asılsız iftira ve hakaretleri sebebi ile kendisi aleyhinde Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunma hakkımız saklı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Banka hesapları çiftin müşterek birikimleri'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN