Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ikinci bebeğini gösterdi

İkinci bebeğine hamile olan dünyaca ünlü TV yıldızı , yeni belirginleşmeye başlayan karnını giydiği beyaz dar bir elbiseyle gözler önüne serdi.

Giriş Tarihi: 8.7.2015 15:41 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 16:05
Kim Kardashian ikinci bebeğini gösterdi
TV yıldızı , yeni belirginleşmeye başlayan karnını giydiği beyaz dar bir elbiseyle gözler önüne serdi.

İLK HAMİLELİĞİNDE ÇOK ELEŞTİRİLMİŞTİ

İlk hamileliği sırasında aldığı aldığı kilolar ve vücut hatlarını aşırı derece belirginleştiren dar kıyafetleri nedeniyle acımasızca eleştirilmişti.

'BALİNA' BENZETMESİ YAPILMIŞTI

Hatta verdiği bir röportajda aldığı eleştirilerin canını acıttığı da itiraf etmişti. Hamileliğinin beşinci ayında bazı yayın organlarında "balina"ya benzetilmesinin kendisini çok üzdüğünü söyleyen Kardashian "Bu yüzden gözyaşlarımı tutamadığım zamanlar da oldu" diye konuşmuştu.

TARZINI DEĞİŞTİRMEYECEK

Yaklaşık 5 aylık hamile olan 34 yaşındaki ABD'li yıldız, giydiği dar elbisesiyle bu hamileliği sırasında eleştiri oklarına hedef olmamak için giyim tarzını değiştirmeyeceğinin sinyalini verdi.

İLK HAMİLELİĞİNDEN SONRA 12 KİLO VERMİŞTİ

Kızı North'u dünyaya getirdikten sonra ölümüne zayıflamaya başlayan Kardashian kısa sürede verdiği 12 kilo ile de gündemde kalmıştı. Kilolarından kurtulmak için canını dişine takan Kim Kardashian, zaferini kırmızı bikinisiyle objektiflere poz vererek kutlamıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kim Kardashian ikinci bebeğini gösterdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN