Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kendinden önce beni düşünen erkek vazgeçilmezim olur

25 yaşındaki genç oyuncu Nihal Işıksaçan, erkeklerin en çok hangi özelliğinden etkilendiğini anlattı: Bir erkek kendinden önce beni düşünüyorsa benim için vazgeçilmez olabilir. Dediğim basit bir şey gibi gelse de aslında bu, çoğu erkeğin unuttuğu bir davranış

Giriş Tarihi: 11.7.2015
Kendinden önce beni düşünen erkek vazgeçilmezim olur
'Kiraz Mevsimi' dizisinde 'Burcu' karakterini canlandıran Nihal Işıksaçan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı bitirdikten sonra ekranlarda yer almaya başladı. İlk dizisinde eğlenceli haliyle izleyicinin sevgisini kazanan genç oyuncu, Esquire dergisine hakkında bilinmeyenleri anlattı.
- Hayatınızın rotasını değiştirmenize etki eden biri oldu mu? Bana her zaman destek olan ağabeyim ile annem, hayatımdaki büyük değişikliklerin mimarları. Onlara bana inandıkları için teşekkür ediyorum.
- Bir erkek ne yaptığında sizin için vazgeçilmez olur? Kendinden önce beni düşünüyorsa vazgeçilmez olabilir. Dediğim basit bir şey gibi gelse de aslında bu, çoğu erkeğin unuttuğu bir davranış.
- Bir ortamda, bir kişi çok konuşup ortamı çekilmez hale getirdiğinde ne yaparsınız? O konularda bir kahraman olup ortamı yatıştırmaya çalışmıyorum. Tatlı tatlı gülümseyerek, "Bana müsaade!" deyip kalkarım.
- Hangi durumlarda kolaylıkla yalan söyleyebilirsiniz? Ortada bir hatayı düzeltmek amaçlı bir durum varsa ve sonucunda sorunun çözülebileceğine inanıyorsam yalan söyleyebilirim.
- Sizi en çok ne sinirlendirir? Saygısızlığa tahammülüm yok. Bana ya da bir başkasına saygısızlık yapıldığını düşünüyorsam katlanamam.
- En son ne için ağladınız? Kolay kolay hasta olan biri değilimdir. Geçtiğimiz haftalarda çok yoğun çalıştığım bir dönemde, bir türlü geçmek bilmeyen, ağır bir hastalık süreci geçirdim. Hastalığın bir türlü geçmemesi sanırım epey sinirlerimi yıpratmış olacak ki, "Yeter artık, bitsin!" deyip ağladım.
- Yaz deyince aklınıza gelen üç şey nedir? Islak saçlarla güneşin altında dolaşmak, ağustos böceğinin seslerini dinlemek ve hamakta uyuyakalmak.
- Tatili nasıl tanımlarsınız? Kendimi rahat ve huzurlu hissedebileceğim her yer, benim için ufak bir tatil yeri olabilir
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kendinden önce beni düşünen erkek vazgeçilmezim olur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN