Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'a icra şoku

Danimarka'da bir gösteriyi iptal ettiği iddiasıyla icra takibi başlatılan , avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada "Adımı kullanarak sahte sözleşme yapmışlar" dedi.

Giriş Tarihi: 15.7.2015 10:13 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 10:28
Cem Yılmaz'a icra şoku
Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da geçen yıl parasını aldığı gösteriyi gerçekleştirmediği iddia edilen komedyen hakkında başlatılan icra takibinin altından dolandırıcılık çıktı.

Hakkında icra takibi olduğunu SABAH'tan öğrenen ünlü komedyen, avukatı aracılığı ile İstanbul 21. İcra Müdürlüğü'ne itiraz ederek bir dolandırıcılıkla karşı karşıya olduğunu öne sürdü. Süreç, ICO Concerts Aps adlı firmanın 160 bin lira alacağı için ünlü komedyene icra takibi başlatmasıyla başladı.

SABAH'ın haberi üzerine Yılmaz'ın avukatı Rengin Gönenç, takip başlatılan müdürlüğe giderek dosyaya itiraz etti. İtirazda "Yılmaz'ın ismi kullanılarak Danimarkalı organizasyon şirketiyle bir gösteri anlaşması yapılmış. Cem Yılmaz'ın ne alacaklı ile ne de diğer borçlu ile herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır ve tarafları tanımamaktadır" denildi.

Gönenç, SABAH'a yaptığı açıklamada ise Yılmaz'ın tüm organizasyonlarının kendisine ait olan CMYLMZ Fikir Sanat Şirketi tarafından yapıldığını açıkladı. Haber yayımlandığında Yılmaz'ın Bulgaristan'da olduğunu belirten Gönenç, ünlü komedyenin sözleşmede adı geçen Sinan Serin'i tanımadığını söyledi.

Serin hakkında gerekli hukuki çalışmayı başlatacaklarını belirten Gönenç, "Eğer organizasyon şirketiyle Serin aralarında bir bağlantıya ulaşırsak her iki taraf için de suç duyurusunda bulunacağız. Yılmaz'a sözleşmeyi yolladım. 'Hayatımda ilk kez böyle bir sözleşme görüyorum' dedi" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Yılmaz'a icra şoku
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN