Boşandığımda kadın sesi duymak istemiyordum

Oyuncu Tolga Savacı, altı yıllık ilişkinin ardından evlendiği yazar eşi Nermin Bezmen'le ilgili konuştu: Oğlumun annesiyle yaptığım evliliğin ardından kadın sesi bile duymak istemiyordum. Sonra Nermin'le tanıştım, bir baktık sohbetlerimiz bitmiyor... Önce dost olduk, sonra adını koyduk

Giriş Tarihi: 19.7.2015
Boşandığımda kadın sesi duymak istemiyordum
Tolga Savacı, 1985 yılında Banu Alkan'la başrolü paylaştığı 'Arzu' filminde bebek yüzlü bir tecavüzcüyü canlandırarak akıllara kazındı. O yıllarda İtalya'ya yerleşti ve bir süre orada mankenliğe devam etti. 90'ların Kıvanç Tatlıtuğ'u olan Savacı, özel hayatıyla da ilgi odağı oldu. İki kez evlendi ama bu evlilikler yürümedi. Birkaç ay önce ise altı yıldır birlikte olduğu yazar Nermin Bezmen ile dünyaevine girdi. Savacı ile büyük aşkını konuştuk...

Nermin Hanım ile nasıl tanıştınız?
Gıyaben birbirimizi biliyorduk ama öyle enteresan ki, yıllarca aynı ortamlarda hiç göz göze bakmamışız. Bir ahbabımızın doğum gününde tanıştık, o gün çok iyi bir sohbet gelişti. Tabii, oğlumun annesiyle yaptığım evlilikten sonra kadın sesi bile duymak istemiyordum. Ama Nermin'le buluşmaya başladık, baktık ki konuşmalar bitmiyor... Önce iyi arkadaş olduk.

SAATLERCE KONUŞUYORUZ

Bir yazarla evli olmak nasıl bir his?
Çok keyifli, altıncı senemiz dolacak. Oturup saatlerce sohbet ediyoruz hâlâ. Bence bir hayat paylaşımındaki en önemli şey bu. Yazar olması, hayal gücünün çok kuvvetli olmasını sağlıyor. Şimdi bir romana hazırlanıyor; saatlerce elinde dosyalar, evraklar, araştırmalarla geziniyor evin içinde.

Sonu evlilik olacağı halde, neden altı yıl flört ettiniz?
Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer misali... Aslında, Nermin ile ilişkimizin gidişatı belliydi, sonuçta ortak bir hayatı paylaşıyorduk. Birkaç yıl önce birisi "Siz evli misiniz?" diye sormuştu. Ben de, "Daha evli olamazdım herhalde" demiştim. Sadakat, sevgi ve tatmin duygularını yaşıyorsanız, evlilik budur. Bunun için resmi bir girişime ihtiyaç var mı, onu da bilemiyorum. Ama sonrasında böyle bir karar aldık, aslında formalite kısmını yerine getirmiş olduk.

ARKADAŞINA GÖNDER
Boşandığımda kadın sesi duymak istemiyordum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN