Ünlü sanatçı 'da mest oldu!

Ünlü sanatçı , 'da çıktığı bayram inde hayranlarını mest etti.

Giriş Tarihi: 19.7.2015 10:22 Güncelleme Tarihi: 19.7.2015 10:23
Ünlü sanatçı Diyarbakır'da mest oldu!

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük yaşam merkezlerinden biri olan Forum , ünlü sanatçı 'ı hayranlarıyla buluşturdu. Forum Diyarbakır yönetiminin müşterilerine Ramazan Bayramı olarak gerçekleştirdiği yaşam merkezinin içerisinde yapıldı. Ünlü sanatçı Akçıl'ın sahne alacağı etkinlik salonu hayranlarıyla doldu taştı. Saatler öncesinden Forum Diyarbakır'a gelen genç kızlar, ünlü sanatçı Akçıl'a sevgi sözleri yazan dövizler açtı. Birbirinden beğenilen şarkılarını seslendiren sanatçı Akçıl'a hayranları eşlik etti.

Konser önce İHA muhabirine açıklama yapan ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Diyarbakır'a ilk kez geldiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi. Akçıl, "Bayağı bir araştırma yaptım. UNESCO'ya Sur bölgesi ve Hevsel bahçeleri kabul edildi. Çok doğru yapıldı. Diyarbakırsız bir dünya düşünülemez. Güneydoğu ve Diyarbakır'a çok turist kazandıracaktır. Bana da görkemli bir karşılama yapıldı. Havaalanından itibaren sevenlerim benimle oldu. Gurur duyuyorum burada olmaktan en güzel bayramlarımdan birisi bu bayramdır diyebilirim."'U BIRAKSINLAR DİYARBAKIR'A GELSİNLER"
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Amed spor ile görüştüm. Bana forma hediye edilecek. Kendilerini tebrik edeceğim 1'inci lige çıkmasını destekleyeceğim. Kürtçe sizi çok seviyorum demeye çalışacağım. Diyarbakır'la ilgili aklında soru işareti varsa buyursunlar gelsinler. Ünlü arkadaşlarıma sesleniyorum Bodrum ve Antalya'yı bıraksınlar bayramda Diyarbakır'a gelsinler" dedi.

Konserin ardından ünlü sanatçı Akçıl'a Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor yöneticileri, forma ve atkı hediye etti. Akçıl, konserin ardından hayranlarına fotoğraflı ve imzalı broşür dağıttı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü sanatçı Diyarbakır'da mest oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN