Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yok böyle düğün!

Lübnan jet seti, Bodrum'da yapılan üç gün üç gecelik düğünde buluştu. Damat Ali Salhab, Pink Floyd'un sahneye çıktığı düğün için 12 milyon lira harcadı

Yok böyle düğün!
Bodrum Cennet Koyu, Lübnan'ın en zengin üç ailesinden birine mensup olan ve uluslararası finans işiyle uğraşan Ali Salhab ile Aya Khalil'in görkemli düğününe ev sahipliği yaptı. Üç gün üç gece süren düğün için önceki akşam Mandarin Oriental Hotel'deki Juju Beach'in iskelesine dev bir çadır kuruldu. Gelin Aya Khalil, düğünün yapıldığı alana geleneksel Bodrum teknesiyle gitti. Bu sırada tekneye yaklaşık 35 kayık eşlik etti. Gelin, kendisini iskelede bekleyen damatla ışık şovları eşliğinde buluştu. Daha sonra gelin ile damat, iskelede Pink Floyd'un müzikleri eşliğinde dans etti. Gelin ile damat, bir sandalın önünde verdikleri pozla 'Titanik' filminin meşhur sahnesini akıllara getirdi. Gelin Aya Khalil, düğünde Versace tasarımı bir gelinlik giydi. Ünlü tasarımcı Donatella Versace de düğünün konukları arasındaydı. Hazırlıkları aylardır devam eden düğün, Pink Floyd konserinin ardından DJ müziğiyle sabaha kadar devam etti.

DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Türk-Lübnan ortak organizasyonu

Hazırlıkları aylarca devam eden ihtişamlı düğünü, Lübnan'ın ünlü düğün organizatörü Ghada Blanco ile Türk şirketi A46, ortaklaşa organize etti. Davetlilerin masaları; rengarenk güller, şamdanlar ve kristallerle donatılmıştı.

Kalabalık davetli grubu, iskelede buluşan gelin ile damadı ayakta alkışladı.

Lübnan jet sosyetesine mensup olan gelin ile damat, Fildişi sahillerinde yaşıyor.

Gelin-damat, aileleriyle birlikte hatıra pozları verdi.

Gelin, damat ve davetliler, hep birlikte şarkılar söyleyip şıkır şıkır oynadı.

Düğünden saatler önce Juju Beach'te hummalı bir çalışma vardı.

Gelin Aya Khalil, iskeleye yanaşırken ona 35 kayık, ışık gösterileri ve havai fişekler eşlik etti.

Düğün alanında balona asılı bir akrobat gösteri yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yok böyle düğün!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN