Türkiye'nin en iyi haber sitesi

dünyanın en uzun podyumunda yürüyecek

4. Laleli Fashion Shopping Festival kapsamında podyuma çıkacak olan ünlü top model , tam 3600 adım atacak.

Giriş Tarihi: 21.8.2015 15:30
Tülin Şahin dünyanın en uzun podyumunda yürüyecek

4. Laleli Fashion Shopping Festival kapsamında 25 Ağustos'ta podyuma çıkacak olan ünlü top model 'e, yerli yabancı 50 model eşlik edecek.

Daha önce Laleli'de rekor podyumlarda defalarca yürüyen Tülin Şahin, 300 metrelik podyumda 3600 adım ile Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği'ni (LASİAD) markalarını, giyeceği özel tasarım kıyafetlerle tanıtacak. Podyumda tam 3600 adım atacak olan güzel top modelin tüm gününü yabancı TV kanalları da takip edecek.

Tülin Şahin, "Geçen yıl 1800 adım olan podyum bu yıl 3600 adımla rekora gidiyor. Laleli gerek Türkiye gerekse İstanbul ekonomisine büyük katkılar da bulunuyor. Böylesine bir defileye imza atıp rekorlara geçmeleri çok güzel ve vizyoner bir proje... Çok heyecanlıyım" dedi.

"Bir Kış Masalı" konseptiyle defilede dünya ve Türkiye güzelleri 3600 adım yürüyerek, 25 Ağustos'ta Laleli moda severlerle buluşacak.

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca, "Festivalimiz tıpkı Laleli gibi artık gerçekten kabına sığmıyor. Her yıl gerçekleştirdiğimiz festivali bu yıl yurtdışından gelen yoğun istekler doğrultusunda Ağustos ayına aldık. Geleneksel hale gelen Laleli Fashion Shopping Festivali'n yankıları artık yurt dışında da ciddi boyutlara ulaştı ve Laleli'ye katkılarını da göz önünde bulundurarak LASİAD olarak yine bu yıl sürprizlerle dolu bir festivale ev sahipliği yapacağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tülin Şahin dünyanın en uzun podyumunda yürüyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN