Ağustos ayında kış masalı

Tülin Şahin, bu yıl dördüncüsü yapılan Laleli Fashion Shopping Festivali'nde baş mankenlik yaptı. Defile sırasında suni kar yağdırıldı

Giriş Tarihi: 27.8.2015
Ağustos ayında kış masalı
Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD), önceki gün 4. Laleli Fashion Shopping Festivali ile 13 ülkeden gelen misafirlerine ev sahipliği yaptı. Etkinlik kapsamında Laleli Mesih Paşa Caddesi'ne boydan boya 300 metre uzunluğunda bir podyum kuruldu. Tülin Şahin, 'Bir Kış Masalı' konseptli defilenin baş mankenliğini yaptı. Şahin, giydiği kırmızı elbise ile büyük alkış aldı.

50 MANKEN PODYUMDA
Öner Evez'in koreografisini yaptığı defilede; Merve Büyüksaraç, Ece Begüm Yücetan, Tuba Melis Türk, Cansu Melis Türk, Begüm Yılmaz, Ebru Öztürk ve Özlem Katipoğlu'nun da aralarında bulunduğu 50 yerli-yabancı model LASİAD üyesi onlarca markanın ürünlerini tanıttı. Defile sırasında konsepte uygun olarak suni kar yağdırıldı. Etkinliği izleyen yüzlerce kişi, kar sahnesini çekmek için yarıştı. Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği LASİAD tarafından düzenlenen Laleli Fashion Shopping Festivali yurt dışı odaklı pazarların büyümesini ve çeşitlenmesini hedefliyor. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Belarus, Kırgızistan, Özbekistan, Cezayir, Angola, Nijerya, İran, Güney Afrika ve Gana gibi 13 farklı ülkeden gelen alım heyetleri bölgenin ticari dinamizmini güçlendirmenin yanı sıra pazar portföyünü daha da çeşitlendiriyor. Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca "Türkiye'nin güçlü ticaret merkezi Laleli'yi, geleneksel hale gelen Laleli Fashion Shopping Festivali İle ülkemizi tanıtmaya devam ediyoruz. Geleneksel hale gelen Laleli Fashion Shopping Festivali'nin yankıları artık yurt dışında da ciddi boyutlara ulaştı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağustos ayında kış masalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN