Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir umudu arama hikayesi

Çekimlerine kısa süre önce başlanan 'O'nun Hikayesi' filminin oyuncuları, izleyiciyi etkileyici ve duygu yüklü bir filmin beklediğini söylüyor

Giriş Tarihi: 3.9.2015
Bir umudu arama hikayesi
Başrollerini Ahmet Saraçoğlu, Melih Selçuk, Ayfer Dönmez ve Haldun Boysan'ın paylaştığı 'O'nun Hikayesi' filminin afiş çekimi önceki gün yapıldı. Yapımcılığını Bilal Kalyoncu'nun, yönetmenliğini Kamil Koç'un üstlendiği filmin oyuncuları, fotoğraf çekimi sırasında filmle ilgili görüşlerini paylaştı. Filmde, 'Zeynep' isimli bir anneyi oynayan Ayfer Dönmez, "Zeynep'in çok ağır bir geçmişi var. Geçim sıkıntısının yanı sıra kızlarının durumu onları çok üzüyor. Kızı 'Umut', doğuştan kör. Çocuğunun kör olduğunu kabullenemeyen bir anneyi oynadım" dedi. 'Zeynep'in eşi 'İbrahim'i canlandıran Ahmet Saraçoğlu ise şöyle konuştu: "Zeynep'le İstanbul'a yerleşip yeni bir hayat kuruyorlar. Bu film, dört insanın umudu arama hikayesini anlatıyor. Duygusal, dram yüklü, acıklı, içten ve samimi bir film."

'HOLLYWOOD ESİNTİSİ VAR'

Filmde görme engelli 'Umut' karakterine hayat veren Merve Ateş de, rolünü canlandırırken zorlandığını anlattı: "Kör bir kızı oynamak zordu. 'Umut'; saf bir karakter, doğuştan kör olduğu için hiçbir şeyden haberi yok. Beni en çok zorlayan; karşıya bakmak oldu. Gözlerimi kıpırdatamamak, bakan körü oynamak çok zor." 'O'nun Hikayesi'nin kendisi için çok ilginç bir deneyim olduğunu belirten Melih Selçuk ise canlandırdığı 'Salih' karakterini şöyle anlattı: "Annesiyle yaşayan, dış dünyaya kapalı ve biraz sert bir adam. Birçok sahnede aşırı saf ve iyi niyetli bir karakter gibi görünürken, onun bir anda kötüye dönüştüğünü göreceğiz." Filmde 'kötü abi'yi oynadığını söyleyen Haldun Boysan; en sevdiği karakterin ise Melih Selçuk'un canlandırdığı 'Salih' olduğunu belirtti: "Enteresan bir öykü; tamamıyla hayatın içinden... Film çok güzel oluyor, inşallah hak ettiği yeri bulur. Bütün filmlerde Hollywood esintisi vardır, bizim filmimizde de var."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir umudu arama hikayesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN