: ile aramızda aşk yok

Son günlerin en popüler oyuncusu , izleyicilerin kendisini rol arkadaşı ile yakıştırdıklarını söylemelerinin normal olduğunu anlatırken, "Elçin çok iyi bir arkadaşım, sevdiğim bir insan. Ama aramızda özel bir ilişki yok" dedi.

Giriş Tarihi: 10.9.2015 13:29 Güncelleme Tarihi: 10.9.2015 14:25
Barış Arduç: Elçin Sangu ile aramızda aşk yok

Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalında yayınlanan 'Turki Ekstra' programında soruları yanıtlayan yakışıklı oyuncu , rol arkadaşı ile ilgili sorulara şu yanıtı verdi:

"Bu işten önce Elçin ile tanışıklığımız yoktu. İlk tanıştığımız gün bile ben o enerjiyi hissettim. Benim oynadığım karakter daha bir oturaklı, Elçin'in oynadığı karakter biraz daha bıcır bıcır, sempatik bir karakter. Dolayısı ile tamamlıyorlar birbirlerini. Bir de bence kontrast da önemli. Elçin'in güzel kızıl saçları beyaz teni, benim esmer olmam iyi bir uyum oldu galiba. Hayranlar çok sevdikleri için bizi de yakıştırdıklarını için söylemeleri normal. Elçin çok iyi bir arkadaşım, sevdiğim bir insan. Ama aramızda özel bir ilişki yok."

Barış Arduç, sette sürekli takım elbise gibi kıyafetler giymek zorunda olduğu halde günlük yaşamda daha rahat, spor giyindiğini vurgularken sadece tek bir sporla uğraşmadığını anlattı.

Arduç, "Lise yıllarında basketbol, sonra futbol oynadım, yüzdüm, 8 sene su altı sporları federasyonuna bağlı cankurtaranlık yaptım. Şimdi kendim kros feet yapıyorum. Yüzüyor, bol bol koşuyorum. Spor var hayatımda" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Barış Arduç: Elçin Sangu ile aramızda aşk yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN