Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: yas tuttum deyince şehitler dönecek mi?

Giriş Tarihi: 10.9.2015 09:49 Güncelleme Tarihi: 10.9.2015 09:51
Eliz Sakuçoğlu: yas tuttum deyince şehitler dönecek mi?

Sakuçoğlu,terör olaylarına diğer ünlülerden farklı bakarak sosyal medyadan "Ülkem kan ağlıyor, burada bir şey paylaşmışım veya paylaşmamışım ne değişecek Allah aşkına." yazdı.

Ülkemizdeki ünlü isimlerin neredeyse hepsi sosyal medya hesaplarından terörü lanetleyen paylaşımlar yaparken olaya farklı bir yorum yaptı.

"YAS TUTUNCA ŞEHİTLER GERİ GELECEK Mİ"


Paylaşımların samimi olmadığını söyleyen Sakuçoğlu sosyal medya hesabından şu satırları paylaştı, "Ülkem kan ağlıyor, analar babalar evlatlarından, kadınlar eşlerinden, çocuklar babalarından oluyor ben burada bir şey paylaşmışım veya paylaşmamışım ne değişecek Allah aşkına…Daha önce defalarca paylaştığımda ne değişti? Yas tuttuğumu bir paylaşım ile belirterek bu ülkeye şehit giden kardeşlerimizi, abilerimizi geri getirebilecek miyim? Bana böyle gereksiz söylemlerle, suçlamalarla ve basit klavye kahramanlıklarıyla gelmeyin… Birbirimize laf söylemekten, herkesi ayrıştırmaktan ve düşmanca, nefretle yaklaşmaktan bu ülke bu hale geldi zaten! Açın gözlerinizi artık! Ve kalbinizi! Artık sevgi, barış ve kardeşlik zamanı – asıl şimdi her zamandan daha fazla birbirimize sarılmamız, kenetlenmemiz ve BİR olmamız lazım! Allah ülkemizin yardımcısı olsun." yazdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eliz Sakuçoğlu: yas tuttum deyince şehitler dönecek mi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN