Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deniz Akkaya sevgilisine oyun mu oynadı?

Giriş Tarihi: 13.9.2015
Deniz Akkaya sevgilisine oyun mu oynadı?

Sevgilisi Murat Varol'dan şiddet gördüğü için karakola başvuran Deniz Akkaya; yasaya göre 1 yıl Varol'un evinde oturacak. Maddi sıkıntı çeken Akkaya'nın, Varol'a oyun oynadığı iddia ediliyor

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Murat Varol tarafından darp edildiği gerekçesiyle karakola giden ve Varol'dan şikayetçi olan Deniz Akkaya'nın, aslında Varol'a bir oyun oynadığı iddia ediliyor. Aile hukukunun 6284 sayılı yasasına göre şiddet varsa, 'Delil ve belge gerekmeksizin önleyici tedbirler alınır' ifadesi, Varol'un başına iş açtı. Deniz Akkaya'nın ikamet ettiği adres Varol'un üç senedir yaşadığı ev olunca, Varol 'önleyici tedbirler' gereği evinden eşofmanlı haliyle kapı dışarı edildi. Akkaya şiddet mağduru olduğu için bir sene boyunca kira ödemeden Varol'un evinde oturabilecek. Eşyalarını dahi evinden alamayan iş adamı eğer evine yaklaşacak veya zilini çalacak olursa 10 günden başlayan hapis cezalarıyla karşı karşıya kalacak.

BAŞKA ÇARESİ KALMADI MI?
Akkaya'nın bu kanundan faydalanabilmek için ikametgahını sevgilisinin evine aldırdığı, eski modelin maddi sıkıntılar çektiği ve başka çaresinin olmadığı için de bu yolu seçtiği iddia edildi. Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla katılan Varol'un avukatı Efe Oğuz şunları söyledi: "Murat Varol'un kendi evine giremediği doğrudur. Polis ile birlikte eşyalarını alabilir. Evdeki tüm eşyalar Murat Bey'e ait. Bu kanunla alakalı, ikamete bile gerek yok. Kanun hiçbir delil aramıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Akkaya sevgilisine oyun mu oynadı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN