Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den 'tuvalet' açıklaması

: “Do­ğa­nın tam or­ta­sın­da, hiç­bir şe­yin ol­ma­dı­ğı bir yer­dey­dik. Ya­kın köy­le­re gi­dip, ri­ca ede­rek tu­va­let­le­ri­ni kul­lan­dık. Ha­va ne­re­dey­se 50 de­re­cey­di­”

Giriş Tarihi: 24.9.2015 13:15
Atiye'den 'tuvalet' açıklaması
pop müziğin sevilen sesi , son zamanlarda başka yeteneklerini de ön plana çıkartan isimlerden. Özellikle ritim aletlerine çok meraklı olan ünlü şarkıcı, darbuka dersleri almaya başladığını açıkladı. Küçük yaşlardan beri en sevdiği enstrümanın darbuka olduğunu belirten genç şarkıcı, "Benim genetik yapımda oryantallik var. Darbukayı öyle güzel kullanacağım ki kötü imajını sileceğim" diye konuştu.

FESTİVAL FİLMİNDE BAŞROL OYNADI

Oyunculuk konusunda da hızlı adımlarla ilerleyen Atiye, rol aldığı 'Bu İşte Yalnızlık' adlı filmden sonra birçok teklif almaya başladı. Başarılı şarkıcı, son olarak yönetmenliğini Handan Öztürk'ün yaptığı, başrollerini Tayanç Ayaydın ile paylaştığı bir festival filminde oynadı. Urfalı bir kızı canlandıran Atiye, film için Arapça bir şarkı da söyledi.

"EN BÜYÜK SORUNUMUZ TUVALETTİ"

Şanlıurfa'da çekilen filmde en çok sıcaklardan ve tuvalet sorunundan etkilendiğini belirten Atiye, "Doğanın tam ortasında, hiçbir şeyin olmadığı bir yerdeydik. Yakın köylere gidip, rica ederek tuvaletlerini kullandık. Hava neredeyse 50 dereceydi" diye konuştu.

DAVULCU SİNEM

'da geçtiğimiz günlerde davul dersleri aldığını açıklamıştı. Kobal, "Çocukluğumdan beri davul çalmaya çok merakım vardı ama öğrenmek için zaman bulamamıştım. Bir müzik aleti çalmanın mesleğime de katkıda bulunacağına inanıyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atiye'den 'tuvalet' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN