; Çocuk istiyorum!

, canlı yayında ünlü radyocu Yasemin Şefik'in konuğu oldu.

Giriş Tarihi: 6.10.2015 09:44 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 13:59
Sinan Akçıl; Çocuk istiyorum!
''ÇOCUĞUMUN ADI SİNAN OLSUN''

'yla beraberliği basını tarafından yakın takipte olan bombayı patlattı.Yasemin Şefik'in " 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında ülkemiz adına özel bir şarkı hazırladın.Yakında da "Bir Dilek Tut Vakfı" çocukları yararına bir konser vereceksin. Peki çocuk istiyor musun?" sorusu üzerine; "Çocuk istiyorum. Ama çocuk beni istiyor mu şu anda o da önemli diyerek gülüşmelere sebep oldu, daha sonra şaka bir yana bana kesinlikle megolaman demesinler ama çocuğumun adı 'Sinan' olsun istiyorum... Belki 3, belki 5 belki 10 yıl sonra kim bilir? Ama Sinan Akçıl ismi devam etsin, bu bana rahmetli anneannemin de vasiyetidir" dedi.Ebru Şallı'nın aylar önce yaptığı bir açıklama da "Üçüncü bir çocuk doğurmak gibi bir düşüncem yok ama seversem tabii ki. Çünkü ona da bu haksızlığı yapamam. İstediği takdirde tabii ki doğururum." demişti.

Gözler Sinan Akçıl'a çevrilmiş. Herkes onun vereceği cevabı bekliyorken işte o açıklama geldi.

''BENİM TATLI ÇOCUĞUM TOPÇU YA DA POPÇU OLSUN''

Akçıl "Çocuğum Futbolcu ya da Popçu olsun! Ben de babamın genlerini aldım galiba,çünkü gözümü açtığım andan itibaren müzikle uğraştım,

diğer bir tutkum da futbol. Eğer ileride bir gün benim genlerimden alacaksa bu tatlı bebek, sonuç belli, başka şansı yok gibi görünüyor"dedi..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Akçıl; Çocuk istiyorum!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN