Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Deniz hayalimdi, onunla yuva kurmak istiyordum'

Murat Varol, olaylı şekilde ayrıldığı Deniz Akkaya hakkında açıklama yaptı: Mahremiyetimi koz olarak kullandı. Oysa o benim hayalimdi, yuva kuracaktık

Giriş Tarihi: 7.10.2015
'Deniz hayalimdi, onunla yuva kurmak istiyordum'
Murat Varol-Deniz Akkaya kavgasında yeni gelişmeler var. Eylül ayında, Varol'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle savcılığa başvuran Akkaya, sevgilisi hakkında mahkemeden üç ay uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. Varol, dayak iddialarına "Deniz, beni kendi evimden uzaklaştırttı. AVM otoparkında bana saldırdı" diye yanıt vermişti. İkilinin, Varol'un eski eşiyle görüşmesi nedeniyle kavga ettiği iddia edilirken, Akkaya konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: "İlk eşiyle ilgili aramızda tartışma olduğu doğru. Tartışma nedeni de; karısının borsa tarafından mahkemeye verilmesi. 2 milyona yakın bir paradan söz ediyoruz. 30 yıl önce boşandığı kadını, hâlâ korumaya çalışıyor!"

'ONUNLA ÇOK MUTLUYDUM'
Murat Varol, önceki gün yaptığı yazılı açıklamayla tartışmada yeni bir perde açtı. Akkaya için "Hayalimdeki kadın" diyen ünlü işadamı, ilişkinin mahremiyetini korumak için sessiz kaldığını ancak Akkaya'nın, kendisinin ilk eşi hakkındaki sözleri nedeniyle açıklama yapma gereği duyduğunu belirtti. Varol'un açıklamasından dikkat çekici noktalar şöyle: "Deniz Akkaya ile sevginin ve geleceğin paylaşıldığı bir birliktelik yaşarken, zamanla ilişkimizin büyüsü bozuldu. Bugüne kadar hayatıma eşlik eden insanlara her zaman saygı duydum. Bu kişilerle ilgili çıkan haberlere de sessiz kaldım. Aynı sessizliği, Deniz Akkaya ile ilişkimde de korumaya özen gösteriyordum. Ancak Deniz Akkaya'nın, ayrıldığımız günden beri hakkımda kullandığı suçlayıcı ifadelerin yönünü, ilk evladımın annesine çevirmesi, beni derinden yaraladı ve sessizliğimi bozmama neden oldu. Maddi manevi yanında olacağım, üzüntüsünü kendi üzüntüm olarak göreceğim evladımın annesi, suçlu olup olmadığını kimsenin bilmediği bir yargı süreciyle karşı karşıya. Bu konudaki sıkıntımı, sevdiğim kadın Deniz'e anlatmıştım. Deniz hayalimdi, gerçek oldu ve onunla ilişkime çok önem veriyordum. Deniz bana çok iyi geliyordu, onunla çok mutluydum. Kızı Ayşe, benim de evladımdı. Artık 46 yaşındayım ve 10 yıl önceki Murat değilim. Uçarılığın, deli doluluğun çok ötesindeyim. Evet, Deniz'le zor günler yaşadık ama sevgim ağır bastı ve birlikteliğimi devam ettirmek istedim. Aslında Deniz'i 10-15 yıl önceki halime benzetiyordum. Ben değişmiştim ve Deniz de değişebilirdi. Çünkü duygum aile olmaktı, yuva kurmaktı. Çocuklarımla, Ayşe'yle, Deniz'le huzurlu, sakin bir yuva... Ama olmadı. Bugün artık sevdiğim kadınla yollarımız ayrı. Deniz'in benimle ve hayatımdaki kişilerle ilgili kullandığı tüm ifadelerin hakikatten uzaklaştırılmış olaylar olduğunu belirtmeliyim. Mahremiyetimi koz olarak kullanmasını ve konuları saptırmasını doğru bulmuyorum. Halbuki birlikteliğimiz özeldi ve ayrıldıktan sonra da saygıyı hak ediyordu."

AŞK 10 YIL SONRA ALEVLENMİŞTİ

10 yıl aradan sonra yeniden bir araya gelen Deniz Akkaya ile Murat Varol'un ilişkisi bu kez beş ay sürdü. Akkaya; daha önce sevgilisi Murat Aslan ve kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'den de dayak yediğini iddia etmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Deniz hayalimdi, onunla yuva kurmak istiyordum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN