isyan etti

Giriş Tarihi: 7.10.2015 16:21
Halil Ergün isyan etti

, telefonla bağlandığı Söylemezsem Olmaz programında çarpıcı açıklamlar yaptı.

Geçtiğimiz aylarda meydana gelen Anadolu Hisarı'ndaki evinin aşağıya doğru kaymasıyla ilgili haberlerin abartma olduğunu şöyle ifade etti, "Ev değil bahçesi uçtu. İstinat duvarı kötü yapılmış ve şuan yeni baştan yapılıyor.Onu abarttılar, oturur muyum yoksa bu evde evimin değerini düşürdüler. Yapılıyor şimdi, eskisinden daha sağlam olacak."

Dün gece Cihangir'deki bir mekândan çıktıktan sonra kaza yaptığına dair haberlere de açıklık getiren Şunları söyledi; "Kırk yılda çıkan bir adamım bunu hep söyledim ben. ve birkaç arkadaş çıktık. Arkadaş şoför değildi. Kaza yapmadı, yanlış bir sokağa girdi. Bir baktım 10 kameraman koşarak geliyor, ışıklar çocuğun gözünü aldı. Geriye çıkamadı, daracık sokak." dedi.

HALİL ERGÜN'DEN OYA AYDOĞAN'LA İLGİLİ ŞOK AÇIKLAMA

Ergün, 'la ilgili açıklamalarıyla da programa damgasını vurdu. Aydoğan'la ilgili olarak konuşan Halil Ergün, "Oya'nın bana olan platonik aşkını bilirim ama bak şimdi itiraf edeyim, bir gün ne dedi bana biliyor musun? Bankada kaç lira paran var, kaç tane mücevherin var, altınların ne kadar? Ben de hiç söyler miyim tam miktarı, eksik anlattım" diyerek stüdyoyu kahkahalara boğdu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halil Ergün isyan etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN