Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alyansımı kalbimin içinde saklıyorum

Müzik dünyasının en sevilen isimlerinden Hakan Altun, yakın zamanda bir evliliğin eşiğinden döndü. Ama evlilik konusundaki fikirlerinden geri dönmedi. Bu kez flörtü kısa keseceğini söylüyor. İnsanların birbirini evlilik hayatında keşfedeceğine inanıyor ve "Çocuklarıma anne olacak kadını bekliyorum" diyor

Giriş Tarihi: 10.10.2015
Alyansımı kalbimin içinde saklıyorum
Eski zamanların güzelliklerini taşır içinde. Hâlâ paslanmamıştır çocukluk bisikleti, pedalını masumiyete çevirir. Güneşi sektirir ayağında, futbol topu niyetine. Bütün takım taraftarlarının sevgiyle baktığı Beşiktaşlı. Masalsı bir yalnızlığı vardır, bütün annelerin evladı gibi yalansız yaşar. Bir büyük görse hemen ayağa kalkar, ilikler düğmelerini. Bir yanı denize atılan iyiliklerin adamı, öte yanı aşk adamı. O yüzden şarkılarının bile hüzün oranı yüksek. Heyecanlarıyla evlilik duygusu arasına virgül koymuş, hayatının kadınını bekliyor. Ömrünü ve çocuklarını emanet edeceği, aklını alacak periyi. Şu sıralar Daffari giyim firmasının marka yüzü oldu; giydiklerini giymek isteyenlerin gönlünde zaten yeri var. Güvenilecek insanlar sıralamasında her zaman lider. İpiyle kuyuya inilecek özel biri. Onun adı Hakan Altun. Bu görkemli sanat âleminde geçmişini satmayan adam.

Niye bu kadar çok sevildiğinizi araştırdınız mı hiç?
Samimi olduğumu düşünüyorum. Çok hümanistim. İnsanları çok seviyorum. İnsan hata yapacaktır ama eğrisiyle, doğrusuyla insanları sevmek lazım.
Kendinizi bütün annelerin evladı gibi hissediyor musunuz?
Kimse bunu ukalalık olarak algılamasın ama ben televizyona çıktığım zaman 'Mahallenin oğlu çıktı' ibaresini çok duydum. O yüzden manevi değerleri de yaşayan biri olarak, Türk ailesinin içinde olmak benim için önemli.

Siz aşk adamı mısınız?
Aşka çok inanıyorum. Evet, aşk adamıyım.

Aşk sizin neyiniz olur?
Her şeyim, canım ciğerim. Ölürüm aşka. Aşk benim için üç harfli bir sihir.

İLK GÖRÜŞTE AŞKA İNANMAM
En uzun aşkınız ne kadar sürdü?
22 ay.

En kısa süreni?
Ona aşk diyemem. Heyecan derim. Zaten ben heyecanlanmadan hiçbir resimde olmak istemedim.

Sizi neler heyecanlandırır?
İlk görüşte aşka inanmam. Beğeni vardır, garip bir his olur, sevdalar öyle başlar.

Beğendiğiniz birine yakınlaşmanız nasıl oluyor?
Göz göze gelip bakıştığım birine direkt söylerim. İlk olarak 'Hayatınızda biri var mı?' diye sorarım. Hadsizlik etmek istemem çünkü.

'Hayatımda biri var' diyen çıkıyor mu?
'Var' diyen zavallıdır; insan kimseyle bu kadar göz göze kalmaz."

Peki, neden evlenmiyorsunuz?
Kısmet. İnsanlar program yaparmış, kader melekleri gülermiş. Tabii ki bir şeylerin olmasını istiyorsun ama olmuyor. Benim içimde acayip bir evlat sevgisi var. Çocukları çok seviyorum. Allah bana da nasip eder inşallah. Evlenmeyi isterim ama aşık olduğum insanla. Evlatlarımın da aşık olduğum bir kadından olmasını isterim.

Alyansınızı kadınların erişemeyeceği bir yerde mi saklıyorsunuz?
Ben kaçak dövüşen bir adam değilim. Benim kendi çizmiş olduğum bir yol var. Hep mutlu olma derdindeyim. Alyansımı, sevdalım olacak bir kadına saklıyorum. Kalbimin içinde.

ARKADAŞINA GÖNDER
Alyansımı kalbimin içinde saklıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN