Türkiye'nin en iyi haber sitesi

isyan etti

, Ankara'da yaşanan terör faciasına lanet okudu ve dünya liderlerinin ülkemizdeki bu acı karşısında sessiz kalmasına isyan etti.

Giriş Tarihi: 12.10.2015 14:02 Güncelleme Tarihi: 12.10.2015 14:17
Şahan Gökbakar isyan etti

isyanını sosyal medyadan şöyle duyurdu:

"TÜRKİYE'DE OLUNCA NİYE YÜRÜMÜYOR BU DÜNYA"

"Türkiye'nin başkentinde, Ankara'nın orta yerinde iki tane bomba patlatıyorlar. Terör, 100'e yakın insanın ortalık yerde güpegündüz canını alıyor. Tarihin en büyük terör saldırısı yaşanıyor. Bu acıda bile birlik olamayacak mıyız? Hala itişmeye, kakışmaya, kavgaya devam mı edeceğiz içimizde? Hadi bizden bir cacık olmaz, peki... Hani Fransa'nın başkentinde terör bir mizah dergisindeki çizerleri katledince bütün dünya kol kola yürüdü de Türkiye'nin başkentinde terör 95 insanı vahşice katledince niye yürümüyor bu dünya?

"NİYE BİLİYOR MUSUNUZ, BENCE BİLİYORSUNUZ"

Fransa'da olunca karşısında bütün liderlerce kol kola yürünen terör, Türkiye'de olunca mı sadece telefonla kınanıyor? Bu ülke, bu dünyada değil mi? Bu ülkede de insan hayatının kıymeti aynı değil mi? Niye dünya liderleri kol kola girip Gar'dan Sıhhıye'ye yürümüyor? Yoksa biz ayrı dünyaların insanları mıyız? Niye biliyor musunuz, bence biliyorsunuz!"

Şahan Gökbakar'ın bu cümleleri, tüm takipçilerinden de destek alırken yazdıkları Instagram'da paylaşım rekorları kırdı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahan Gökbakar isyan etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN