Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk oyuncu Arjantinlileri ağlattı

Arjantin'de yayınlanan bir TV programında Türk oyuncu 'e anneler günü sürprizi yapıldı. Oyuncu, annesinin ayaklarına kapandı.

Giriş Tarihi: 14.10.2015 14:33 Güncelleme Tarihi: 14.10.2015 16:28
Türk oyuncu Arjantinlileri ağlattı

Türk oyuncu 'e yapılan anneler günü sürprizi, Arjantinlileri gözyaşına boğdu.

Arjantin'in en büyük televizyon kanalı Canal 13'de yayınlanan Showmatch programında dans eden oyuncunun karşısında annesini görünce yaşadığı şaşkınlık ve ardından annesinin ayaklarına kapanarak yaptığı sevinç gösterisi program sunucusu Marcelo Tinelli dahil herkesi ağlattı.

5 AYDIR AİLESİNDEN UZAK

Beş aydır ailesinden ve ülkesinden uzak olan oyuncunun sevincine jüri üyeleri de kayıtsız kalmadı

''KENDİMİ DÜNYANIN EN MUTLU İNSANI HİSSETTİM''

Programın ardından DHA'ya konuşan Ergün Demir, gerçekten böyle bir sürpriz beklemediğini söyleyerek "Kendimi dünyanın en mutlu insanı hissettim" dedi.

Ergün Demir sözlerine şöyle devam etti: "Çok şaşırdım ve görür görmez derhal annemin ayağına kapandım. Annem hayatı boyunca biz çocukları için çok büyük mücadeleler verdi, bizim için bir yandan fabrikalarda çalışarak bir yandan da inanç, gelenek ve kültürümüze uygun beş çocuk yetiştirdi.

18 EKİM ANNELER GÜNÜ

Arjantin'de 18 Ekim Pazar anneler günü. Güney yarımkürenin bu bölgesinde mevsimler ters olduğu için annelere adanan günün bahar aylarına yakışacağını düşünen Arjantinliler ekimin üçüncü pazarını anneler günü olarak kutluyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk oyuncu Arjantinlileri ağlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN