Ünlüler 'dostluk, kardeşlik ve barış" mesajı verecek

Özel bir firma tarafından hayata geçirilen "" isimli proje kapsamında, tanınmış sanatçı, sporcu ve iş adamları objektifin karşısına geçerek, "dostluk ve barış" mesajı verecek.

Giriş Tarihi: 15.10.2015 15:10
Ünlüler 'dostluk, kardeşlik ve barış mesajı verecek
Özel bir firma tarafından hayata geçirilen "" isimli proje kapsamında, tanınmış sanatçı, sporcu, iş adamı ve oyuncular objektifin karşısına geçerek, "dostluk, kardeşlik ve barış" mesajı verecek.

Medyadoktoru Yapım tarafından hazırlanan, kreatif direktörlüğünü Ersin Özel'in yapacağı projede, ünlü isimler İlyaz Özel'in tasarladığı kıyafetleri giyecek, fotoğraf çekimlerini ise Eren Yiğit yapacak.

Yapımcı Savaş Uğurlu, projede Türkiye'nin tanınmış isimlerini "kardeşçe" bir görüntünün parçası yapmaya çalışacaklarını ifade ederek, şu bilgileri verdi:

''Hepimiz bir bütünün parçasıyız''

"Dostluk, beraberlik ve kardeşlik için ilk aşamada 50 ünlü isim, İstanbul'un sokaklarında simitçi, kestane satıcısı, sokak çalgıcısı ve buna benzer daha birçok meslek dalında halkın içinden karakterlerle toplumsal bir mesaj vermek için objektif karşısına geçecek. Tanınmış simaları, İstanbul'un farklı mekanlarında, hayatın içinden bir kareye yerleştireceğiz. Hepimizin bu yaşamda bir görevi olsa da ortak tek bir paydamız var 'paylaşmak', aynı havayı soluyarak aynı gökyüzünü paylaşmak. Her ünlüyü toplumdaki farklı meslek dallarındaki görev yapan kişilerin yerine koyarak bir nebze aslında 'hepimiz bir bütünün parçasıyız' mesajı vereceğiz."


''Proje 2016'da tanıtılacak''


Uğurlu, projenin ilk ayağını 24 Şubat 2016'da tanıtacaklarını, sonraki yıllarda da dünya dostluğu ve barışı adına çalışmalar yapan ünlüleri Türkiye'ye davet ederek objektif karşısına geçmelerini isteyeceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlüler 'dostluk, kardeşlik ve barış" mesajı verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN