İkoncan adayı

Giriş Tarihi: 20.10.2015 09:08 Güncelleme Tarihi: 20.10.2015 09:09
İkoncan adayı

Arda Turan aşkı sayesinde şöhret olan Aslıhan Doğan, şimdi de cebini doldurmaya başladı. Sosyetik güzel, sosyal medyadaki reklam kokan paylaşımlarıyla 'işi ikoncanlık' olan sosyetiklere rakip geldi!

Milli Takım ve Barcelona'daki gururumuz Arda Turan'la yaşadığı aşk, Aslıhan Doğan'a bereketli geldi. Eğitimini İngiltere'de tamamlayan ancak bilinen hiçbir mesleği olmayan Doğan, Arda şöhreti sayesinde 'ikoncanlığa' soyundu. Yıldız futbolcuyla aşk yaşamadan önce instagram'da yaklaşık 2 bin takipçisi olan Aslıhan Doğan'ın takipçi sayısı Arda'dan sonra yaklaşık 70 bine çıktı. Sadece Türkiye değil İspanyol basınında da yıldızı parlayan Doğan, bu şöhretini paraya çevirmeye başladı.

BİR PAYLAŞIM 7 İLE 10 BİN LİRA!
Birçok firmadan "Sosyal medyada tanıtımımızı yap" teklifleri alan sosyetik güzel, geçtiğimiz gün ilk paylaşımını yaptı. Aslıhan Doğan, ayda 2 bin 500 liraya kişiye özel yiyecek gönderimi yapan bir firmanın reklamıyla sosyal medyadan ilk parasını kazandı. Her bir paylaşımı için 7 ile 10 bin lira arasında ücret alacağı konuşulan Aslıhan Doğan, böylece Arda Turan aşkı sayesinde de cebini dolduracak. Bu arada sosyetik güzelin, paylaşımlarını yapmadan önce de Arda'dan onay alacağı konuşulanlar arasında.


İKONCAN ADAYI
Arda Turan aşkı sayesinde Türkiye ve İspanya'da şöhret olan Aslıhan Doğan, yeni ikoncan olma yolunda ilerliyor.

ONLAR DA PARA BASIYOR
Hayatımıza Nurettin Hasman aşkı sayesinde giren Eda Taşpınar, marjinal kıyafetleri ve güzelliği sayesinde şöhreti yakaladı. Taşpınar, ardından kendi markasını da yaratıp ticarete atıldı.

Sosyetik iş adamı Yurdal Sert'in eski eşi İvana da aşkı sayesinde ünlü olan isimlerden. İvana Sert, birçok reklam ve tanıtımda rol alırken şimdi yaptığı TV programıyla deyim yerindeyse para basıyor.


Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkoncan adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN