Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bade İşçil'in manidar paylaşımları

Bade İşçil, boşanma davası açtığı Malkoç Süalp'e ağır göndermeler yapmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 22.10.2015 09:09 Güncelleme Tarihi: 22.10.2015 10:58
Bade İşçil'in manidar paylaşımları
Sosyetik iş adamı Malkoç Süalp'le olaylı boşanma davası süren Bade İşçil, sosyal medya aracılığıyla Süalp'e gönderme yapmayı sürdürüyor... İlk olarak oğlu Azur'la parkta çekilen fotoğraflarını instagram'da paylaşan güzel oyuncu, bu halleriyle "Oğlum ve ben birlikte çok mutluyuz" der gibiydi. Bade İşçil'in bir diğer sosyal medya sitesi olan Facebook'taki paylaşımları ise Malkoç Süalp'e ağır göndermeler içeriyordu.

MANİDAR PAYLAŞIMLAR

Bugüne kadar sosyetik eşinin iddiaları karşısında hep suskun kalan güzel oyuncu, "Cevap vermemek de cevaptır. Ahmağa verilecek en güzel cevap, sadece susmaktır" yazısını paylaştı. Bade İşçil'in bir diğer paylaşımı da manidardı: "Sağlam çocuklar yetiştirmek, bozulmuş yetişkinleri düzeltmekten daha kolay."OLAYLI DAVA!

İşçil ile Süalp, birbirlerine karşı boşanma davası açarken ikili arasındaki maddi kriz de aşılmaz bir hale geldi. İşçil, 600 bin; Süalp ise 500 bin lira tazminat istedi. Bununla da yetinmeyen sosyetik iş adamı, babasından yadigar olan kolyeyi de Bade İşçil'in kendisine vermesi için dava açtı.

Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bade İşçil'in manidar paylaşımları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN