Planlıysa aşk değil projedir!

Giriş Tarihi: 22.10.2015
Planlıysa aşk değil projedir!
Atv'de yayınlanan 'Kara Ekmek' dizisinde sergilediği performansla dikkatimizi çeken Alican Albayrak hakkında merak edilenleri Cosmopolitan'a anlattı:
Oyunculuk maceram biraz kontrolüm dışında gelişti. İlk aşkımın peşinden giderken bir şekilde kendimi sahnede ve dramanın ortasında buldum. Sahne tozuyla ilgili yıllardır söylenegelen şehir efsanesi doğrudur. Bir kere yutarsanız bir daha bırakamazsınız. İlk ekran işim 2011 yılında Fox TV'ye çektiğimiz Derin Sular isimli projeydi. Ardından atv'de yayınlanan 'Uçurum' dizisinde, Kanal D'de yayınlanan İnadına Yaşamak dizisinde, 2014 yılında atv'de yayınlanan 'Diğer Yarım' dizisinde rol aldım. Şu anda 'Kara Ekmek'te rol alıyorum.
'Kara Ekmek'te canlandırdığım 'Ömer' karakteri, hırsları için her şeyi yapabilecek bir adam. Öz ailesine karşı onu yalnız bıraktıkları ve haksızlık ettiklerine inandığı için kalbinde yok sayamayacağı bir kin beslemiş. Artık önüne geçemiyor ve kendisi de dahil etrafında kim varsa bu ateşten nasibini alıyor."
İş temposundan dolayı boş zamanım çok olmuyor. Olduğu zaman da spesifik bir şey yok. Nefes alabileceğim zaman dilimini rutine bağlamıyorum. O anki ruh halime göre değişiyor. Bana o an iyi zaman geçirtecek herhangi bir şeyle ilgileniyorum.
Ben aşkın zamanı ya da mekanı, aşık olunan kişinin bir formu ya da çerçevesi olduğuna inanmıyorum. Planlıysa aşk değildir; projedir.
Sosyal medyanın büyük bir güç olduğuna inanıyorum. Ülkemiz maalesef geç tanıştı ve bana sorarsanız hiç azımsanmayacak bir çoğunluk sosyal medya kullanmayı ya yanlış biliyor ya da gerçekten bir fikri yok. Bence sosyal medya eğlenmek ve haberdar olmak için kullanılabilecek güzel bir araç. Başka bir şey değil. Hafife alınmamalı, sosyal hayatımızın bir parçası artık ama realiteyle de karıştırılmamalı.

FAVORİLERİ


En sevdiği film 'Leon'.

Gözlüğü ve saati, en favori aksesuvarları arasında.

Çantasındaki
kitaplar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Planlıysa aşk değil projedir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN