Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kötü haberi zorlukla verdi!

50 yıllık aşkını arayan Tahsin Amca'nın yıllardır aradığı sevdiği evli çıkınca bu haberi canlı yayında ağlaya ağlaya damat adayına verdi.

Giriş Tarihi: 28.10.2015 15:02 Güncelleme Tarihi: 28.10.2015 15:41
Esra Erol kötü haberi zorlukla verdi!
evlilik programında gözyaşlarına boğulup ağladı. Sebebi ise 50 yıllık aşkını arayan Tahsin Amca'ydı. Tahsin Amca yıllar önce Meline Hanım'a aşık olmuştu. Meline'yi ağabeyi Almanya'ya götürünce ikili ayrılmış.

TEKRAR BULUŞMAK İSTEDİ

Tahsin Amca "O zaman yemin etmiştim seni bir daha görmeden ölmeyeceğim" diyerek aşkı Meline Hanım ile buluşmak istedi.ESRA EROL AĞLAYARAK TAHSİN AMCAYA HABERİ VERDİ

Esra Erol ve ekibi Tahsin Amca'nın kapı kapı gezerek aradığı aşkına ulaşmayı başardı. Ancak Meline Hanım evlenmiş kendine bir aile kurmuştu. Tahsin Bey'in ölmeden önce bir kez görebilme isteğini Meline Hanım ailesi rahatsız olduğu için geri çevirmişti. Tahsin Bey'in yüreğindeki aşk ateşi aradan geçen yıllara rağmen küllenmemiş olsa da Meline Hanım onu çoktan unutmuştu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Esra Erol bu haberi Tahsin Amca'ya verirken gözyaşlarına boğuldu. Ağlayarak konuşan Esra Erol verdiği haberden sonra şaşırtan bir karşılık aldı. Tahsin Amca, "Belki o Benim Meline'm değildir. Günde 1 dakikanızı bana ayırıp onu arar mısınız?" dedi.

Aslında bulunan kişi Tahsin Amca'nın sevdiğiydi. Ama Esra Erol bunu söylemedi ve ona 'günde 1 dakika' için söz verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra Erol kötü haberi zorlukla verdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN