Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye seçimi a Haber ve atv'den izleyecek

Ekranların iki büyük televizyon kanalı atv ve a Haber, bugün seçimin nabzını ortak yayınla tutacak. Cem Öğretir ve Nihan Günay'ın moderatörlüğündeki yayında, sürprizler de yer alacak

Giriş Tarihi: 1.11.2015
Türkiye seçimi a Haber ve atv'den izleyecek
Sandıklar açılmaya başlayıp seçim yasağı kalktığı andan itibaren dünyanın merakla beklediği sonuçlar, Avrupa'nın en büyük video duvarında, en anlaşılır grafikler HD kalitesiyle saat 15.00'ten itibaren atv ve a Haber ortak yayınında ekrana gelecek. Moderatörlüğünü atv Haber Anchorman'i Cem Öğretir ve atv Haber spikeri Nihan Günay'ın üstleneceği seçim özel yayınında, a Haber'in başarılı spikerleri Salih Nayman, Duygu Leloğlu ve Haktan Uysal'ın uzman konuklarla değerlendirmeleri tüm gün boyunca ekranda olacak. Banu El, resmi olmayan sonuçları, stüdyo konukları ile canlı yayında yorumlayacak. A&G Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür, 500 kişilik ekibi ile seçim günü sandığın nabzını tutacak. Türkiye tahmini sonucu, saatler öncesinden atv ve a Haber ortak yayınından öğrenecek. Uzman konuk görüşleri ve değerlendirmeler, canlı yayın ile hız kesmeden a Haber'de devam edecek.

BANU EL: "2 Kasım'ın ilk dakikalarında resmi olmayan ilk sonuçların yanıtını konuklarla arayacağız. Liderlerin mesajları da a Haber'de olacak."

DUYGU LELOĞLU: "
Dünyanın izlediği seçim sonuçlarının analizlerini çok özel konuklarımızla değerlendireceğiz. Seçim heyecanını her zaman olduğu gibi bizden izleyin."

HAKTAN UYSAL: "
A Haber ve atv'nin dinamizm ve tecrübesini Türkiye'nin dört bir yanındaki ekiplerimizin izlenimleriyle ekranlara taşıyacağız."

SALİH NAYMAN:
"Her seçimde olduğu gibi gün boyu partiler sandıkta yarışacak. Türkiye'nin kader gününde en güvenilir bilgiler ortak yayında verilecek."

MURAT GENER: "
Türkiye, 2014 Mart ayından bu yana üç seçim yaptı. O üç secimde de a Haber ve atv ekibi, hep bir aradaydı. Ortada büyük tecrübe var. Biz ekip olarak; milli iradenin kararını izleyiciye en doğru dille anlatabilmek ve daha da önemlisi "2 Kasım sabahına nasıl uyanacağız?" sorusuna yanıt bulmak için ya ekranda ya da klavyelerimizin başında yani mutfakta olacağız."

MEHMET İSLAM TÜRK:
"1 Kasım'da gerçekleşecek tarihi seçim için görsel tasarım ekibi, yoğun bir mesai harcadı. Gün boyu en temiz ekran olacağız."

ADİL GÜR: "Seçim günü 500 kişilik ekip ile sandığın nabzını tutuyoruz. Türkiye'nin seçimini yaptığı gün izleyenler tahmini sonucu, saatler öncesinden öğrenecek."

CEM ÖĞRETİR
"Ekibimiz her yorumu ve sonucu, istikrarlı bir biçimde farklı yorumlarla ekrana taşıyacak. Bize de o ekibin mutfakta pişirdiğini yine aynı ruhla seyircimizle paylaşmak kalıyor. Yani o gece sonuçları bizden izleyen seyirci iki haber merkezinin gücünü görecek."

NİHAN GÜNAY
"Yüksek Seçim Kurulu'nun seçim yasaklarını kaldırmasıyla Cem Öğretir ile birlikte Türkiye'nin nabzını tutacağız. A&G Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür, sandıklardan gelen verileri değerlendirecek. İlk tahmini sonucu bizden öğreneceksiniz."

CAN OKANAR
"En net ve hızlı sonuçları, en gerçekçi yorumlar ve uzman isimlerle izleyicilerimizin karşısında değerlendireceğiz. Tecrübeli ve dinamik bir ekip ile sonuçlar, bu tarihi seçimde Türkiye'nin iki dev haber merkezi tarafından izleyicilerle buluşacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye seçimi a Haber ve atv'den izleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN