'Hayranlarımı senin üstüne salarım'

Alişan, 'Söylemezsem Olmaz' isimli programda bir dönem çok yakın olduğu Mahsun Kırmızıgül'e kırgın olduğunu söyledi. Alişan şöyle konuştu: Çünkü beni "Hayranlarımı senin üzerine salarım" diye tehdit etti

Giriş Tarihi: 15.11.2015
'Hayranlarımı senin üstüne salarım'
Alişan, önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' isimli programa katıldı. Ünlü şarkıcı, programda müzik piyasasına ilk kez girdiği Prestij Müzik günlerini anlattı. Alişan, çarpıcı açıklamalar yaptı:
Rahmetli Hilmi Topaloğlu'nun zorlamalarıyla bir yere geldim. Daha önce müzik dünyasının o günlerde en çok konuşulan isimlerinin arasına gireceğim, dizi çekeceğim, bu kadar para kazanacağım üç-dört kişiden (İbrahim Tatlıses- Özcan Deniz-Mahsun Kırmızgül) biri olacağım aklıma gelmezdi.
'Aynalı Tahir' dizisini 26 bölüm bedava çektim ama o dönemler vergi rekortmenleri listesinde dokuzuncu sıradaydım.
Prestij Müzik'in sahibi Mahsun Kırmızıgül'e borç vererek kendime de bir albüm çıkardım. Daha sonra paramı geri istedim. Mahsun, beni "Biz seni adam ettik, bizim sayemizde para kazandın. Zor günümüzde para verdin, geri istiyorsun. Bir basın toplantısı yaparız, 'Zor durumdayız, bize verdiği parayı geri istiyor ama Alişan'ı Alişan yapan biziz' deriz. Paranı geri vermezsek bizi mahkemeye veremezsin, uğraşırım seninle" diye tehdit etti. Hilmi Topaloğlu sayesinde paramı bir hafta sonra aldım. Ancak hâlâ aramız iyi değil, dargınım ona.
Mahsun, artık benim abim değil. O, bana "Eğer Prestij Müzik'i dava edersen, senin üzerine hayranlarımı gönderirim, seni tükürükle boğarlar. Sen kimsin, seni biz adam ettik" dediğinde benim için bitmişti zaten.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hayranlarımı senin üstüne salarım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN